Składane smartfony Samsunga w przyszłym roku

0

Na początek Koreańczycy wypuszczą na rynek dwa urządzenia.

Kilka lat temu Samsung mówił, że w 2017 roku skomercjalizuje urządzenia wyposażone w składane wyświetlacze OLED. Wygląda na to, że wszystko idzie zgodnie z planem, co potwierdzają źródła agencji prasowej Bloomberg mówiące, że w przyszłym roku firma pokaże dwa smartfony.

Jeżeli wierzyć doniesieniom, jeden będzie się składał jak miniaturowe lusterko kosmetyczne, z kolei drugi ma transformować się w 8-calowy tablet. Niestety, na chwilę obecną to wszystko, co wiadomo na temat urządzeń. Prawdopodobnie zobaczymy je w lutym podczas MWC 2017.

Samsung nie jest jedynym producentem smartfonów, który w przyszłym roku chce wprowadzić na rynek urządzenia wyposażone w wyświetlacze wykonane w technologii OLED. Wieść niesie, że podobne plany ma Apple. Czas pokaże, na ile doniesienia te były wiarygodne.

Źródło: Bloomberg


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz