Samsung wyprodukował tablet dla BlackBerry

0

Urządzenie dedykowane jest osobom, które cenią sobie prywatność i bezpieczeństwo.

Poprzedni szturm BlackBerry na rynek tabletów nie powiódł się. Kanadyjski producent wyniósł jednak z porażki naukę – jeżeli nie możesz pokonać konkurencji w bezpośredniej walce, znajdź sobie niszę.

SecuTABLET tablet stworzony został z myślą o przedstawicielach władz, pracownikach organizacji rządowych i wysoko postawionych pracownikach dużych firm, którzy cenią sobie prywatność i bezpieczeństwo danych. Urządzenie powstało przy współpracy z Samsungiem i IBM-em. Wzorowany na Samsungu Galaxy Tab S 10.5 SecuTablet szyfruje dane, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z popularnych aplikacji bez obawy o bezpieczeństwo przechowywanych na tablecie informacji.

Za: BlackBerry
Za: BlackBerry

SecuTABLET ma kosztować 2380 dolarów, czyli prawie 9,5 tysiąca złotych. Cena jest wysoka, ale na pewno znajdą się osoby, szczególnie wśród dygnitarzy państwowych czy pracowników dużych firm, które bezpieczeństwo cenią ponad wszystko.

Źródło: BlackBerry

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz