Rise of the Tomb Raider w złocie

0

Gra jest skończona i trafiła do tłoczni.

Na oficjalnym blogu Rise of the Tomb Raider pojawił się komunikat mówiący, że najnowsza odsłona przygód Lary Croft uzyskała złoty status na konsolach Xbox 360 i Xbox One. Oznacza to, że jest już gotowa i trafiła do tłoczni.

Cały zespół wziął sobie za cel udoskonalenie poprzedniej gry, która tak bardzo przypadła do gustu milionom fanów. Wierzymy, że stworzyliśmy godną kontynuację Tomb Raidera z 2013 roku – mówi Darrell Gallagher.

Premiera Rise of the Tomb Raider zaplanowana jest na 10 listopada. W pierwszej kolejności najnowsza odsłona kultowej serii zawita na konsole Microsoftu, a dopiero w przyszłym roku na komputery osobiste i PlayStation 4.

Gra dostępna będzie zarówno w formie fizycznej, jak i cyfrowej. W sprzedaży znajduje się też Edycja Kolekcjonerska i zestaw z konsolą Xbox One 1 TB. Twórcy planują również przepustkę sezonową, za którą zapłacimy równowartość 30 dolarów.

Źródło: Tomb Raider

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz