Przydatne mody do Kingdom Come: Deliverance

0

Poprawiamy parę rzeczy.

  NASTĘPNA 

Kingdom Come: Deliverance to bardzo kontrowersyjna produkcja – jedni twierdzą, że oto nadszedł zbawca gatunku RPG, a inni przeklinają dzieło studia Warhorse za masę toporności i stosunkowo wysoki poziom trudności. Są też tacy, którzy swoją pierwszą styczność z produkcją mieli na konsoli bez żadnych łatek, co w moim przypadku skończyło się odstawieniem gry na bok.

Na szczęście, dzięki uprzejmości firmy GOG.com, miałem okazję przetestować wersję na komputery osobiste, która wspiera przy okazji fanowskie mody. W tym artykule nie będę więc skupiał się na ocenianiu jakości tytułu, a zamiast tego wprowadzę was do świata modyfikacji, które mogą pomóc w przejściu gry lub sprawieniu, żeby obcowanie z Kingdom Come były przyjemniejsze niż dotychczas.

Pamiętajcie, że mody mogą zepsuć poszczególne pliki, dlatego zawsze zabezpieczajcie się kopiami zapasowymi, żebyście nie musieli reainstalować gry!

  NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz