Overwatch: poznaj czarne charaktery

0

Blizzard opublikował kolejny film promujący nową grę.

Przy okazji poprzednich zwiastunów Overwatch Blizzard przybliżył fanom kilku bohaterów, w których wcielimy się podczas zabawy. Do tej pory uwaga skupiała się przede wszystkim na tych dobrych, teraz jednak przyszedł czas na tych złych. Poznajcie Junkrata i Roadhoga:

Overwatch to wieloosobowa strzelanka, w której gracze stają naprzeciw siebie w sześcioosobowych drużynach składających się bohaterów dysponujących unikalnymi umiejętnościami. Areny, na których toczą się walki, inspirowane są prawdziwymi miejscami.

Dokładna data premiery Overwatch nie jest na razie znana. Wiadomo jedynie, że testy beta, do których zapisać możecie się tutaj, rozpoczną się jeszcze jesienią.

Źródło: Blizzard

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz