Nowy Mi Power Bank Xiaomi 20 000 mAh

0

Dobry Power Bank nie musi być drogi.

Rodzina Power Banków Mi chińskiej firmy Xiaomi powiększyła się właśnie o nowy model, który może pochwalić się pojemnością rzędu 20 000 mAh. Oznacza to, że smartfon z akumulatorem 2000-3000 mAh naładujemy z jego pomocą 6-10 razy.

W przeciwieństwie do innych Power Banków Xiaomi, nowy model w całości został wykonany z plastiku ABS, przez co jest lżejszy od innych metalowych Power Banków z serii Mi. Waży zaledwie 338 gramów, jest zatem lżejszy o 12 gramów od wariantu 16 000 mAh.

Xiaomi Mi Power Bank 20 000 mAh
Mi Power Bank 20 000, za: Xiaomi

Akcesorium zostało wyposażone w dwa klasyczne porty USB, port micro-USB oraz diody LED informujące o poziomie baterii. Nie zabrakło też funkcji szybkiego ładowania (5V/2A, 9V/2A i 12V/1.5A) – zaledwie 3 godziny wystarczą, aby naładować Power Bank do poziomu 11 000 mAh.

Oprócz dobrej specyfikacji technicznej, nowy Mi Power Bank przyciąga również wzrok całkiem przystępną ceną. Akcesorium kosztuje około 25 dolarów, co w przybliżeniu odpowiada kwocie 100 złotych. Trudno znaleźć lepszy – a tym bardziej firmowy – Power Bank w podobnej cenie.

Źródło: BGR

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz