Nowa zapowiedź Assassin’s Creed Syndicate

0

Ubisoft zaprezentował kolejny materiał wideo z AC Syndicate.

Tym razem mamy okazję lepiej przyjrzeć się stolicy wiktoriańskiej Anglii. Film zabiera nas w dwuminutową podróż po ruchliwych ulicach Londynu.

XIX wiek, to era rewolucji przemysłowej, o czym przypomina nam nieustannie unoszący się nad miastem dym. Możemy też zobaczyć wnętrze jednej z fabryk i znajdujących się w niej pracowników.

Materiał wideo ukazuje głównie życie codzienne mieszkańców stolicy. Poza ich miejscem pracy, przyglądamy się choćby rozgrywce krykieta. Trzeba przyznać, że twórcom udało się oddać ducha epoki. W przedstawionych obrazach wprost odbija się wizja Imperium Brytyjskiego znanego głównie z twórczości Dickensa, sióstr Brontë, czy też Conan Doyle’a.

Assassin’s Creed Syndicate ukaże się na konsolach nowej generacji 23 października. Wersja na komputery osobiste ujrzy światło dzienne prawie miesiąc później, 19 listopada.

Źródło: Polygon

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz