Nasze top10 Gwiezdnych Wojen

4

Lista, która może zaskoczyć.

  NASTĘPNA 

Gwiezdne Wojny to kochana przez fanów saga, która przez kolejne dekady czarowała umysły milionów fanów. Wraz z premierą Solo: A Star Wars Story postanowiliśmy przyjrzeć się dziesiątce dostępnych filmów i uporządkować je, od najgorszego do, naszym zdaniem, najlepszego. Uprzedzamy, po drodze mogą wystąpić spojlery.

10. EPIZOD 3 – ZEMSTA SITHÓW

Film który zakończył trylogię prequeli – serię trzech wielkich porażek zaserwowanych nam przez Georga Lucasa. Mieliśmy w nim dostać początek Dartha Vadera, liczyliśmy na zdradzenie, czemu Yoda postanowił zamieszkać na swoim bagienku i fajnie poprowadzoną, pełną mieczy świetlny i rycerzy Jedi fabułę, a dostaliśmy antypatycznego głównego bohatera i biednego Obi-Wana, który na tym etapie nie mógł już zbyt dużo zrobić.

Film kończący historię upadku Anakina Skywalkera, a równolegle do niego Republiki był długi, nudny i nieciekawy. Może gdyby Generał Grievous nie został wcześniej pobity w animowanej serii, chociaż jego wątek byłby w jakiś sposób ciekawy… zamiast tego dostaliśmy szał i oburzenie wściekłego nastolatka, który za swoje wysiłki dostał kapelusz z czarnego wiadra.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Dyskusja4 komentarze

  1. Umieszczenie na 6 pozycji -ostatni jedi to zart to film na 11 pozycje. Film przyniósł im największe straty i krytykę. Można ten film opisać 4 slowami- latająca leya w kosmosie

  2. Pewnie jak 90% ludzi – nie zgadzam się z tą kolejnością…
    Ale szanuję i pozdrawiam :)

  3. Z całym szacunkiem ale żałuję że to przeczytałem. 5 część na 1 miejcu. Części uboczne w piątce. Przebudzenie Mocy i Ostatni Jedi tak daleko… ahhhhh

Zostaw komentarz