Najlepsze i najgorsze fragmenty E3 2018

0

Lista bardzo tendencyjna.

  NASTĘPNA 

Choć dla szerokiej publiki targi E3 dopiero się właściwie rozpoczęły, najważniejsza dla wielu, konferencyjna część właściwie się już skończyła. Po oglądaniu przez ostatnie dni najważniejszych zapowiedzi i obietnic od wydawców postanowiliśmy wybrać elementy, które najbardziej zwróciły naszą uwagę. Dobre i złe.

NAJLEPSZE #5 – YAKUZA NA PC

Yakuza to specyficzna seria, w której tyle samo czasu spędzamy na mocno momentami przesadzonej dramie, kopaniu ludzi i graniu w poboczne mini-gierki, których z każdą częścią tylko przybywa. To pożeracz czasu tak potężny, że nawet największe serie, takie jak GTA czy The Elder Scrolls patrzą na niego z szacunkiem.

A teraz dostajemy go na PC! I nie chodzi tu o byle zrzut najnowszej, szóstej części (bo jej akurat nie dostaniemy, JESZCZE), tylko porządne wprowadzenie – chronologicznie pierwszą Yakuzę 0 i Yakuzę Kiwami, czyli remake „jedynki”. Już to powinno starczyć na wiele godzin grania, dając twórcom czas na przygotowanie na PC kolejnych portów.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz