Najciekawsze premiery stycznia

0

Czyli, co przyniesie początek Nowego Roku.

Rok 2017 był dla branży gier wideo rokiem bardzo dobrym i to nie tylko za granicą, ale i w kraju. Przed nami kolejnych dwanaście miesięcy gorących premier. Początek Nowego Roku, jak zwykle zresztą, nie będzie obfitował w gry wideo, ale na nudę i tak nie będziemy narzekać. Zadowoleni będą zwłaszcza wielbiciele bijatyk, dzięki Street Fighter V: Arcade Edition i Dragon Ball FighterZ, ale amatorzy innych gatunków również nie będą zawiedzeni. Znajdzie się też coś dla fanów horrorów i gier role-playing oraz entuzjastów strategii. A wy, jakiej gry stycznia nie możecie doczekać się najbardziej?

STREET FIGHTER V: ARCADE EDITION

W recenzji Street Fightera V Łukasz narzekał m.in. na ubogą zawartość bijatyki Capcomu. Arcade Edition ma szansę wyraźnie wpłynąć na jego ocenę, ponieważ wzbogaca podstawową wersję gry nie tylko o zawodników z pierwszego i drugiego sezonu, ale także nowe tryby rozgrywki, dodatkowe efekty wizualne czy poprawiony interfejs użytkownika. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w nowego Street Fightera lub zniechęciły was pierwsze recenzje, Arcade Edition pozwoli wam na nadrobienie zaległości z nawiązką.

Producent: Capcom
Premiera: 16.01.2018
Platformy: PC, PS4

 
1 2 3 4 5
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz