Najciekawsze premiery czerwca

0

Przed nami chude miesiące. Na szczęście, gier nam nie zabraknie.

W porównaniu z obfitującym w premiery gier majem, czerwiec wypada blado. Najbardziej dopieszczeni będą wielbiciele różnego rodzaju wyścigów, ponieważ studio Codemasters wypuści nie tylkoDiRT, ale także zręcznościowe Micro Machines: World  Series. Amatorzy bijatyk zagrają w siódmą część serii Tekken, a posiadacze konsoli PlayStation 4 dostaną odświeżone wersje dwóch hitów sprzed lat.

TEKKEN 7

Kolejna część popularnej serii bijatyk od Bandai Namco. Tekken 7 skupi się na pojedynkach 1 vs 1 i wzbogaci o dwie nieznane wcześniej mechaniki. Pierwszą jest Rage Art, która pozwala graczowi na wyprowadzenie serii śmiercionośnych ciosów, kiedy jego pasek zdrowia jest niski. Druga to Power Crush, która umożliwia kontynuowanie ataku po wytrąceniu z równowagi. Najnowsza odsłona cyklu będzie mogła pochwalić się też mroczną fabułą. Nad grą czuwa Katsuhiro Harada, wieloletni producent serii. „Siódemka” będzie też pierwszą odsłoną cyklu, która zawita nie tylko na konsole, ale i PC.

Producent: Bandai Namco Entertainment
Premiera: 2.06.2017
Platformy: PC, X1, PS4

WIPEOUT: OMEGA COLLECTION

W futurystycznych wyścigach w końcu będą mogli wziąć udział właściciele konsoli PlayStation 4. Wipeout: Omega Collection to atrakcyjny zestaw, w skład którego wchodzą WipEout HD wraz z dodatkiem Fury z PlayStation oraz WipEout 2048 z PlayStation Vita. Wszystkie posiadają poprawioną szatę graficzną, która w pełni wykorzysta potencjał konsoli PlayStation 4 Pro, dzięki obsłudze rozdzielczości 4K i 60 kl./s.

Producent: Sony Interactive Entertainment
Premiera: 7.06.2017
Platformy: PS4

 
1 2 3
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz