Nadchodzi nowa gra Bleszinskiego

0

Oficjalna zapowiedź ma się ukazać już w środę.

Cliff Bleszinski, CEO Boss Key Production opublikował na twitterze informację na temat swojego nowego tytułu. Wstępna zapowiedź pojawiła się już jakiś czas temu pod tajemniczą nazwą „Project Bluestreak”. Uruchomiona została też strona, na której możemy obserwować odliczanie do godziny zero.

Najbardziej znanymi tytułami, nad którym pracował Bleszinski są Gears of War oraz Unreal Tournament. Miało to miejsce w czasach, kiedy jeszcze tworzył dla Epic Games. W ubiegłym roku postanowił założyć własne studio.

W czerwcu 2014 Bleszinski nadmienił, że rozpoczął prace nad „Project Bluestreak”. Wyjawił wtedy, że będzie to najprawdopodobniej strzelanka osadzona w klimacie fantastyki naukowej.

Na więcej szczegółów pozostaje nam czekać do środy.

Źródło: Polygon

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz