Poradnik: na czym uruchomisz Netfliksa?

0

Mała ściągawka podpowiadająca, na jakich urządzeniach dostępny jest Netflix.

Rynek VOD w Polsce na tę chwilę nie może poszczycić się zbyt dużą popularnością. Nie wynika to wyłącznie z preferencji widzów, lecz ze słabych ofert dostawców, którzy zazwyczaj nie prezentują ciekawych produkcji lub robią to z ogromnym opóźnieniem.

Alternatywą i zbawieniem ma okazać się Netflix, na którego od lat czekaliśmy, a który nie był dotąd dostępny w naszym kraju. W tym tygodniu nastąpiła zmiana i już teraz możemy cieszyć się jego możliwościami. Co prawda oferta obecnie jest znacznie ograniczona, a także wiele pozycji nie otrzymało jeszcze polskich napisów (bądź lektora), ale rodzimych wersji językowych cały czas przybywa. Za kilka tygodni powinno być o wiele więcej tytułów dostosowanych do naszego kraju.netflix_ces_header_everywhere_v000_00000-1

Serwis można oglądać na wielu platformach. W dalszej części tekstu przybliżymy urządzenia, do których dostosowane zostały możliwości Netfliksa.

1 2 3 4 5 6
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz