Layers of Fear w wersji Masterpiece Edition na rynku w listopadzie

0

Layers of Fear: Masterpiece Edition pojawi się na rynku 18 listopada.

Layers of Fear, uznany za jeden z najbardziej intrygujących horrorów wśród gier, to dzieło krakowskiego studia Bloober Team. Produkcja, inspirowana malarstwem oraz architekturą XIX wieku, zabiera gracza w pełną skrajnych emocji, psychodeliczną podróż. Czy starczy Ci odwagi, by wcielić się w rolę obłąkanego artysty i poznać budzącą grozę tajemnicę?

layers

Na początku tego roku Wydawnictwo Techland wprowadziło na polski rynek bogate wydanie Layers of Fear, które było bardzo dobrze przyjęte przez fanów gatunku. Produkcja zdobywa wysokie oceny na całym świecie i jest ceniona wśród graczy.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu i PR firmy Wydawnictwa Techland. „Tym razem proponujemy fanom komplementarne wydanie, wzbogacone niezwykłymi bonusami. Takiej okazji, w takim wydaniu, po prostu nie można przegapić.” – dodaje Gawlikowski.

Layers of Fear: Masterpiece Edition to bogate wydanie, pełne dodatków. Przede wszystkim gracze otrzymają wraz z grą DLC pod tytułem „Inheritance”. Ponadto w pudełku znajduje się artbook oraz plakat, a na płycie – cyfrowy soundtrack i fankit.

Layers of Fear: Masterpiece Edition zadebiutuje na rynku 18 listopada w wersji na PC. Pudełko dostępne będzie w sugerowanej cenie 59,90 zł.

Źródło: Techland Wydawnictwo [Informacja prasowa]

 

Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Zostaw komentarz