Kwiecień w PlayStation Plus

0

I tym razem trafiło się kilka perełek. Jedną z nich jest Dishonored!

Posiadacze konsoli PlayStation 4 otrzymają strzelankę Tower of Guns oraz platformówki Never Alone i Aaru’s Awakening. Właściciele poprzedniej generacji konsoli Sony również dostaną Tower of Guns i Aaru’s Awakening, jednak to nie one będą stanowiły najciekawsze propozycje na ten miesiąc, ale Dishonored.

Użytkownicy przenośnej konsoli PlayStation Vita otrzymają natomiast platformówkę Monster Bag i strzelankę Killzone Mercenary. Wygląda na to, że kwiecień zapowiada się równie dobrze jak marzec. Zgodnie z nową tradycją gry zostaną udostępnione już 8 kwietnia.

Oznacza to, że macie już tylko tydzień, żeby pobrać tytuły, które trafiły do oferty PlayStation Plus w marcu. 8 kwietnia PlayStation Plus opuszczą Oddworld: New ‘n’ TastyValiant HeartsPapo and YoSherlock Holmes Crimes and PunishmentsOlliOlli2 Welcome to Olliwood i CounterSpy. Spieszcie się!

Źródło: Sony

Dawid Sych

Indiana Jones i nerd w jednym. Zawsze wszystko wie i zawsze we wszystkim ma rację, więc lepiej nie wchodzić z nim w polemikę. Amator nowych technologii, dobrych książek i seriali.

Zostaw komentarz