Wakacyjny konkurs – zgarnij Allview X3 Soul!

369

KONKURSzgarnij smartfona na wakacje! (1)

MAMY ZWYCIĘZCÓW! :-)

NAGRODA GŁÓWNA:

Adrianna
Czego oczekuje od smartfona na wakacjach? Hmm.. żeby smarował mi plecy kremem na plaży, pił ze mną wino wieczorami i chodził na spacery podziwiać zachód słońca nad morzem. Oczekuje też żeby wypłacał mi gotówkę na wszystkie moje wakacyjne przyjemności i nie marudził, że wydaję za dużo. ;) Wieczorami mógłby chodzić ze mną do najlepszych klubów i szaleć tam ze mną do rana. Doradzałby mi, który strój bikini wybrać tak żeby pięknie podkreślał moją opaleniznę. Próbowałby ze mną egzotycznych potraw i pomagał łamać bariery komunikacyjne gdybym była za granicą. Wydaję się to niemożliwe? No cóż… pomarzyć można. Nie ma ideałów nawet wśród smartfonów ;) Ale ten idealny powinien tylko pozwolić mi szybko pisać smsy, dzwonić zawsze i wszędzie, łapać genialny zasięg, mieć mnóstwooooo aplikacji przydatnych na wakacjach i mieć super dużą pamięć na wiele wakacyjnych zdjęć i filmów. :)

NAGRODY POCIESZENIA:

Julita
Do Sz.P. SMARTFONA
Zwracam się z uprzejmą prośbą o zapoznanie się z moimi warunkami umowy na świadczenie Pana usług na czas określony w paragrafie 1, punkcie WAKACJE.
Postaram się pokrótce wyłożyć Panu zakres oczekiwanych obowiązków, które będzie Pan pełnił:
1. Będzie Pan zawsze zwarty i gotowy na każde skinienie mego palca.
2. Czas regeneracji przewidziany jest jedynie w godzinach nocnych, w których nie oczekuje się od Pana pełnej gotowości.
3. Nawigacja podróży jest rzeczą pierwszorzędną i nie ma w niej miejsca na pomyłki.
4. Zdjęcia przez Pana wykonywane ( patrz: Paragraf 3, punkt SELFIE) będą w pełni profesjonalne niczym okładki VOUGE’A.
5. Czas Pana reakcji ma być mierzony w ułamkach sekundy, nie ma mowy o spóźnieniach i niedyspozycjach.
6. Mile widziane jest, by Pana zmysł meteorologiczny pokrywał się z tym, co będzie działo się za oknem.
7. Ranne budzenie przez Pana będzie odbywało się delikatne i nastrojowo, tak bym zawsze wstawała prawą nogą.
Proszę o szybką decyzję, czy zgadza się Pan na oferowane warunki. Ze swojej strony, po spełnieniu powyższych punktów umowy, gwarantuję Panu miłość i wierność do utraty ostatniego jonu w Pańskiej baterii.
Z poważaniem.
Konsumentka

Asia i Danusia
Mam 10 miesięczną córkę mój smartfon na wakacje musi być więc dziecioodporny. Telefon powinien mieć solidną obudowę – musi wytrzymać uścisk jej dwóch zębów gdyż nagminnie bierze go do buzi. Ślinoodporność byłaby dodatkową zaletą. Mieć funkcję usypiania – moja córka mało śpi, a i mama potrzebuje mieć chwilę dla siebie szczególnie na wakacjach. Mieć funkcję „wykryj i znajdź” – ja ciągle gdzieś coś gubię, bądź chowa mi to córka. Przycisk pauzy – niech umie zatrzymać czas – wakacje zdecydowanie za szybko się kończą. A tak z bardziej przyziemnych funkcji to telefon musi robić ostre zdjęcia gdyż uchwycić moją aparatkę to nie lada wyczyn. Dużo pamięci tak aby pomieściła wszystkie uśmiechy i wygłupy mojego dziecka. Wytrzymała bateria jest elementem niezbędnym bo gdy telefonu zabraknie to jak uchwycę każda chwilę razem? A tak pozatym to już zupełnie po kobiecemu – ładnie się prezentować – niech cieszy oko.

Hubert
Żeby bateria nie padała szybciej niż ja po wieczornym resecie,
Żeby zdjęcia były wyraźniejsze, niż moje spojrzenie o poranku,
Żeby zasięg gubił tylko wtedy kiedy dzwonią z pracy,
No i latarka do łażenia po lesie i szukania chrustu (ewentualnie jak ktoś krzynie „Bler Łycz!” i trzeba sprawdzić czy aby na pewno to nie jest żadna wiedźma). Chciałbym też żeby był wytrzymały, bo mam kumpla, który potrafił otworzyć wino za pomocą telefonu i szyszki, co w sytuacji zagrożenia trzeźwością podczas urlopu, jest umiejętnością równie cenną, co rozpalenie ogniska. Szczególnie gdy koczuje się w jakiejś głuszy, obok leży krata wina, z trudem przewieziona przez rzekę łódką z domku letniskowego, ale nikt nie wziął korkociągu. Gąsior, dla mnie zawsze będzie Bearem Gryllsem tamtych wakacji.

Z Nagrodzonymi skontaktujemy się wkrótce drogą mailową. Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom
za udział w naszej zabawie! Udanych wakacji! :-)

 

Czego oczekujesz od smartfona na wakacjach?
Krótko uzasadnij.


Odpowiedzi wraz z krótkim uzasadnieniem wpisujcie
w komentarzach pod tym postem. 

Na odpowiedzi czekamy od 15 do 22 czerwca 2016!

Zwycięzcę poznamy już 24 czerwca! Do wygrania smartfon Allview X3 Soul! Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

sprawdź ceny smartfonów ALLVIEW

Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Dyskusja369 komentarzy

 1. Być podróżnikiem – trudna sprawa
  Na nogach trzeba być od samego rana i nie pomoże nawet kawa
  Lecz to, co zamiast kawy być musi
  Wytrzymały smartfon z oszczędną baterią co technologiczny głód w zarodku zdusi
  Obieżyświat trzyma się reguły
  Aby na trasie kiepskie gadżety w oczy nie kłuły
  Bo obciach niemały
  Gdy ratując plażowiczkę z opałów poczuje się niedoskonały
  Od smartfona z najlepszym aparatem nie dostanie nadwagi
  Taki sprzęt doda mu powagi.
  Bo kto widział podróżnika lichego
  Którego telefon jest gorszy od niego samego
  Trzeba też mieć łączność ze światem zewnętrznym
  I dobry smartfon z gps, co da radę błądzeniom największym.

 2. By jego bateria miała przynajmniej dwa życia,
  By jego latarka świeciła niczym reflektor samochodu.
  By robił zdjęcia piękne niczym lustrzanka,
  By łapał zasięg nawet w jaskini.
  By był odporny na upadki i skoki do wody!

 3. Czego oczekuje od smartfona na wakacjach? Hmm.. żeby smarował mi plecy kremem na plaży, pił ze mną wino wieczorami i chodził na spacery podziwiać zachód słońca nad morzem. Oczekuje też żeby wypłacał mi gotówkę na wszystkie moje wakacyjne przyjemności i nie marudził, że wydaję za dużo. ;) Wieczorami mógłby chodzić ze mną do najlepszych klubów i szaleć tam ze mną do rana. Doradzałby mi, który strój bikini wybrać tak żeby pięknie podkreślał moją opaleniznę. Próbowałby ze mną egzotycznych potraw i pomagał łamać bariery komunikacyjne gdybym była za granicą. Wydaję się to niemożliwe? No cóż… pomarzyć można. Nie ma ideałów nawet wśród smartfonów ;) Ale ten idealny powinien tylko pozwolić mi szybko pisać smsy, dzwonić zawsze i wszędzie, łapać genialny zasięg, mieć mnóstwooooo aplikacji przydatnych na wakacjach i mieć super dużą pamięć na wiele wakacyjnych zdjęć i filmów. :)

 4. Od smartfona oczekuję – adekwatnie do nazwy – niech będzie mądry.
  1. Ma być przedłużeniem moich zmysłów.
  2. Ma wiedzieć czego mi potrzeba.
  3. Ma połączyć się z moją duszą.
  Myślę, że wszystko to ma nowy Allview X3 Soul.

 5. Smartfon na wakacjach musi zaspokoić nasze pragnienie – pragnienie łączności.
  Smartfon na wakacjach musi robić szybkie i dobre zdjęcia – bo zwykły aparat nie zawsze jest pod ręką, gdy chwila tego warta.
  Smartfon na wakacjach musi być odporny na piasek – bo piasek wtedy jest wszędzie.
  Smartfon na wakacjach musi mieć dobry system oszczędzania baterii – aby sam nie zjadał siebie.
  Smartfon na wakacjach musi… po prostu BYĆ, kiedy nam potrzeba dzielić się radością !.

 6. Ma być krótko więc powiem tak… Moje oczekiwania są wysokich lotów, smartfon ma łączyć ze światem, „zapisywać” wspomnienia i dźwiękami muzyki bez cienia wątpienia powinien uprzyjemniać wakacyjne chwile bym wspominała je długo i mile….Do tego powinien jednoznacznie obalić teorię heliocentryczną udowadniając, że cała moja wakacyjna podróż kręci się wokół mnie i jego – duetu niezastąpionego!

 7. Od smartfona na wakacjach oczekuje by był niezawodnym i przydatnym kompanem mojej podróży.
  Pierwsze życzenie to długi czas działania na baterii, bo co nam po „martwym” telefonie. Poza tym ważne by
  robił piękne i wyraźne zdjęcia, również przy nie najkorzystniejszym oświetleniu, dzięki temu będzie służył jako dziennik/pamiętnik podróży.
  Ponieważ często wybieram się na wakacje samochodem to potrzebuje sprawnej i niezawodnej nawigacji i szybko znajdującego pozycję gps’a.
  Ważne jest by był odporny na różne drobne wypadki mogące go spotkać.
  No i oczywiście spodziewam się działania w sieciach gsm/gprs w krajach, które odwiedzam.

 8. Smartfon na wakacjach musi być moim najwierniejszym kompanem! W końcu uwielbiam długie piesze wycieczki i on przez cały czas powinien być pełen energii. Nie ma tu mowy o odpoczynku i wyładowaniu się. W końcu czeka go bardzo dużo pracy. Będzie skazany na słuchanie moich rozmów z rodziną, a także mężczyzną mojego serca! Jego czuje oko kamery winno upamiętniać wszelakie piękne miejsca, tak bym musiała do nich wracać, podczas jesiennej słoty. To on powinien być moim didżejem i serwować przez słuchawki do moich uszu najpiękniejsze melodie świata, przy czym robić to czysto! A gdy będę chciala odpocząć, czeka go wyprawa, którą musi pokonywać z prędkością światła po internetowym świecie!

 9. Wakacje to zdecydowanie najgorętszy okres w roku więc telefon powinien być wodoodporny w jakimś stopniu na wszelki wypadek, ponieważ przy zabawach z wodą dzieją się różne rzeczy :D. Druga sprawa to bateria, powinna trzymać długo bez ładowania, co oznacza długo ? W dzisiejszych czas myślę, że wynik dwa dni na jednym ładowaniu byłby w pełni satysfakcjonującym rezultatem. Trzecia mega przydatna funkcja to nierysujący wyświetlacz, sprawia on, że nie musimy martwić się na zapas, że zamek od portfela czy moneta zrobi nam na ekranie pajęczynę z pękającego szkła. Czwarta i ostatnia funkcja to dobre aparaty, jeden do kontaktu ze znajomymi za pomocą selfie, a drugi do stworzenia wyjątkowej, pamiątkowej galerii.

  Smartfon na wakacjach to rzecz niezbędna,
  Rodzice, znajomi – w każdym momencie może być potrzebna,
  Uwiecznić każdą cudowną chwilę,
  Pstrykać fotki, niby nic, a to aż tyle,
  Rozmawiać, plotkować i snapować,
  Znajomości językowe szlifować,
  Bawić się, słuchać muzyki,
  Korzystać z telefonu jako narzędzia do rozrywki,
  Zgubić się na romantycznym spacerze to rzecz niemiła,
  GPS powinien nam pomóc, bo w nim podróżnicza tkwi siła,
  Telefon jako całokształt ma być genialny,
  Dla nas niezbędny,
  A dla reszty nietykalny.

 10. Na wakacjach oczekuję od smartfona… wakacji. Wakacje, jak sama nazwa wskazuje, są wakacjami – odpoczynkiem od codzienności, chwilową zmianą sposobu funkcjonowania. Tym celem, by jak najpełniej oraz najrzetelniej wykorzystać ten wyjątkowy czas, od smartfona także oczekuję wakacji, odpoczynku. Bym mógł zrobić sobie przerwę od internetu, telefonów, sms-ów, dotykowego ekranu, filmów, gier i zdjęć. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet najlepsza potrawa może się w końcu przejeść, stać się niesmaczna. Tym celem należy odświeżyć umysł, uczynić wewnętrzny restart, by po czasie powrócić i znów w pełni rozkoszować się jej smakiem. Podobnie jest także ze smartfonami. Oferują wiele ciekawych, przydatnych funkcji lecz używane w nadmiarze mogą w końcu przytłaczać. Wtem, wspaniale się składa, z pomocą przychodzą wakacje, które pomagają się rozluźnić, odświeżyć i odzyskać pełnię radości korzystania z funkcji, które oferuje smartfon.

 11. Czego oczekuję od smartfona na wakacjach?

  (A)trakcyjnego wyglądu
  (L)ekkości
  (L)otnego internetu
  (V)irtualnych zakupów
  (I)nteligentnego podejścia do moich problemów
  (E)kstrawaganckich pomysłów na spędzanie czasu
  (W)ytrzymałej baterii
  (X3)
  (S)zybkości
  (O)strych zdjęć
  (U)lubionych aplikacji
  (L)etniej muzyki

 12. Do Sz.P. SMARTFONA

  Zwracam się z uprzejmą prośbą o zapoznanie się z moimi warunkami umowy na świadczenie Pana usług na czas określony w paragrafie 1, punkcie WAKACJE.
  Postaram się pokrótce wyłożyć Panu zakres oczekiwanych obowiązków, które będzie Pan pełnił:
  1. Będzie Pan zawsze zwarty i gotowy na każde skinienie mego palca.
  2. Czas regeneracji przewidziany jest jedynie w godzinach nocnych, w których nie oczekuje się od Pana pełnej gotowości.
  3. Nawigacja podróży jest rzeczą pierwszorzędną i nie ma w niej miejsca na pomyłki.
  4. Zdjęcia przez Pana wykonywane ( patrz: Paragraf 3, punkt SELFIE) będą w pełni profesjonalne niczym okładki VOUGE’A.
  5. Czas Pana reakcji ma być mierzony w ułamkach sekundy, nie ma mowy o spóźnieniach i niedyspozycjach.
  6. Mile widziane jest, by Pana zmysł meteorologiczny pokrywał się z tym, co będzie działo się za oknem.
  7. Ranne budzenie przez Pana będzie odbywało się delikatne i nastrojowo, tak bym zawsze wstawała prawą nogą.

  Proszę o szybką decyzję, czy zgadza się Pan na oferowane warunki. Ze swojej strony, po spełnieniu powyższych punktów umowy, gwarantuję Panu miłość i wierność do utraty ostatniego jonu w Pańskiej baterii.
  Z poważaniem.
  Konsumentka

 13. WAKACJE MARZEŃ i… towarzystwo ukochanego smartfona?
  Fajnie by byłoby, gdyby prezentował się jako fantazyjna ONA!

  Znaczy się TA Kobieta, co to w wyobraźni jest właśnie faceta…
  SMARTFONIE – z Ciebie być musi niesłychana więc podnieta!

  Smukłością, wyglądem powinieneś inspirować zdecydowanie,
  Baaa… zazdrość budzić innych i uśmiechu dać niby Kochanie…

  Pamięć? Hmm, bez dwóch zdań – winna jawić się niebanalna,
  Skoro w perspektywie przygoda wakacyjna będzie astralna…

  Aparat z Ciebie musi być, w końcu uśmiech również wskazany,
  Aparat doskonały, by w zimie album otworzyć i obraz kochany!

  Kreując Twój obraz dodam, że gest mieć niezrównany musisz,
  Pisząc wprost – liczę, iż w wakacje trybem gestów mnie skusisz!

  Oszczędność (nie tylko portfela) – to kolejna pożądana cecha,
  Jeśli baterię do tego dołożysz i wytrzymałość będzie uciecha!

  Design wyborny? Wielość cech? Aplikacyjna doskonałość???
  Oczywiście, mój drogi… Pożądane! Obiecuję w zamian stałość!

  Towarzyszem mi się stań, co to wierny i nigdzie nie zawiedzie,
  Na plaży puści oko, upss błyśnie, poratuje w deszczu biedzie…

  Smartfonie Wakacyjny, Allview za swatkę dziś publicznie biorę,
  Bądź mi przyjacielem,nie stresuj się,że mam wymagania spore! :)

  Uśmiech pomnażaj, wyjątkowością chwili racz się dzielić, niedoskonałości odejmij, na mapie pożądania realności dodaj… Więcej naprawdę mi nie trzeba! ;)

 14. Przebywając na wakacjach oczekuję, żę mój smartfon będzie robił wspaniałe zdjęcia, dzięki którym przeglądając je po latach będę mógł przenieść się myślami do tych cudownych chwil. Liczę również na to, że telefon nie zawiedzie mnie w żadnych warunkach. Pojemna bateria i wytrzymała obudowa to podstawa udanego, wakacyjnego multitoola, jakim jest dla mnie mój smartfon. Jednak tym co ma dla mnie największą wartość podczas wakacyjnego wypoczynku jest funkcja wyciszenia dzwonków, dzięki której mogę poczuć się tak, jak na wakacjach każdy czuć się powinien – wolny. W końcu jak czytamy w słowniku wakacje to ‚okres wolny od pracy i obowiązków’ a jak inaczej osiągnąć 100% wolność niż odcinając się od świata. Nieważne gdzie spędzamy wakacje. Czy to Majorka, Cypr czy też kanapa we własnym salonie, błoga cisza i spokój to to czym powinny być prawdziwe, udane wakacje.

 15. Od smartfona oczekuje, by dzielnie dotrzymywał mi kroku, podczas poznawania nowych znajomych, gdy (wreszcie ! :D) wyjadę na wymarzony wakacyjny obóz dziennikarski nad morze (takie kolonie, tyle, że będziemy uczyć się tworzyć teksty).
  Mam tu na myśli znośny czas pracy na baterii,
  aparat najlepiej taki by mógł robić modne selfie pod wodą,
  wraz z rozbudowanym interfejsem który robi dobre zdjęcia „niemal sam” :P
  oraz miły dla oka interfejs wiadomości sms który umili swoim wyglądem rozmowę z nową koleżanką lub kolegą.

 16. Niezawodność, szybkość oraz moc. Zawsze czujny w dzień i w noc. Zdjęcia piękne musi robić a bateria nie zawodzić. Nawigować dobrze też abym trafił tam gdzie chcę !!!

 17. Przypomnę: Krótko uzasadnij.
  Co potrzebne – szybkość, dobry aparat no i dużo miejsca na zdjęcia.

 18. W wakacje od smartfona oczekuje przede wszystkim rozrywki. Nadmiar czasu powoduje niekiedy nudę. Dobry telefon powinien również mieć dobry aparat, który uchwyci niezapomniane miejsca z naszych wakacyjnych wypadów ;)

 19. Idealny smartfon ma wbudowany alkomat, robi nieskończoną ilość profesjonalnych zdjęć i nie gubi się w mojej torebce. Za takiego oddam życie.

Zostaw komentarz