Konami prosi fanów o pomoc

0

Od graczy zależy, jakie funkcje pojawią się w wersji PC MGS5: TPP.

Wielkimi krokami zbliża się premiera Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, dlatego twórcy postanowili zapytać fanów o to, jakie elementy i opcje powinny znaleźć się w pecetowej wersji gry. Odzew okazał się ogromny.

Konami nie obiecuje, że w grze pojawią się wszystkie funkcje, o które poproszą fani. Jeżeli coś nie będzie mogło znaleźć się w grze, twórcy wyjaśnią dlaczego tak jest. Lista pożądanych funkcji liczy sobie już 61 stron.

Miło widzieć, że Konami prosi o wsparcie fanów przy nadawaniu ostatecznych szlifów swojej nowej grze. Obyśmy mieli więcej podobnych inicjatyw. Metal Gear Solid: The Phantom Pain powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana jest na 1 września.

Źródło: Steam

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz