HTC 10 na grafikach promocyjnych

0

Pierwszy rzut oka na nowego flagowca Tajwańczyków.

Serwis VentureBeat dotarł do grafik promocyjnych nadchodzącego flagowca firmy HTC. Dziennikarze dowiedzieli się też, że smartfon, który znany pod nazwą kodową Perfume, kiedy zostanie oficjalnie pokazany, będzie nazywał się po prostu HTC 10.

Specyfikacja techniczna pozostaje nieznana. Mówi się, że smartfon zostanie wyposażony 5.1-calowy ekran dotykowy AMOLED QHD, procesor Snapdragon 820 z grafiką Adreno 530, 4 GB RAM-u i 32 GB pamięci flash. Za całość ma odpowiadać system operacyjny Android 6.0.1 Marshmallow z interfejsem użytkownika Sense 8.0.

HTC 10
HTC 10, VentureBeat

Nie wiemy również, kiedy dokładnie HTC 10 „Perfume” zostanie oficjalnie zaprezentowany, wieść jednak niesie, że stanie się to w połowie kwietnia. Smartfon miałby trafić do sprzedaży w połowie maja. Wkrótce przekonamy się na ile doniesienia te są wiarygodne.

Źródło: VentureBeat


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz