Fallout 4 – zwiastun na premierę

0

Szczypta rozgrywki i sporo fabuły.

Premiera czwartej odsłony serii Fallout już za kilka dni. Aby uczcić to wydarzenie i wszystkim o nim przypomnieć, Bethesda opublikowała kolejny zwiastun, który najprawdopodobniej będzie ostatnim przed wtorkowym debiutem.

Co tym razem przygotowali dla nas twórcy? Oprócz spustoszonego świata, bohaterów i psiego kompana, film zdradza elementy fabuły. Przeniesie nas ona na Wschodnie Wybrzeże – do Bostonu – i toczyła będzie się wokół Mieszkańca Krypty 111.

Fallout 4 trafi na półki sklepowe 10 listopada. Najnowsza część popularnej serii zawita na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Wczoraj w wirtualnych sklepach Google Play i iTunes pojawiła się darmowa aplikacja towarzysząca grze – Fallout Pip-Boy.

Źródło: Bethesda Softworks

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz