Fallout 4: 2 miliony kopii na Steamie

0

Najnowsza odsłona kultowej serii nie zwalnia tempa.

Serwis SteamSpy donosi, że Fallout 4 tylko w platformie Steam sprzedał się w liczbie ponad dwóch milionów egzemplarzy. Najnowszej odsłonie serii udało się osiągnąć ten wynik w ciągu zaledwie dwunastu dni od premiery.

Skalę sukcesu Bethesdy najłatwiej uzmysłowić sobie porównując obecne wyniki sprzedaży z poprzednimi. Fallout 3 sprzedał się w 2.5 milionch kopii, Fallout: New Vegas w 4.6 milionach kopii, a Skyrim w 9.5 milionach kopii.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że w samej tylko Wielkiej Brytanii po najnowszą odsłonę serii sięgnęło pół miliona graczy. Bethesda chwaliła się również, że w dniu premiery Fallout 4 trafił w ręce ponad 12 milionów osób.

Jeżeli nadal nie jesteście pewni, czy warto zainteresować się Fallout 4, zachęcamy do lektury naszej recenzji, jak również zestawienia najciekawszych modyfikacji, z którego dowiecie się w jaki sposób można urozmaicić sobie zabawę.

Źródło: SteamSpy


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz