Fallout 3 dla nabywców Fallouta 4

0

Bethesda przygotowała prezent dla właścicieli konsoli Xbox One.

Na oficjalnym blogu Bethesdy pojawił się wpis oznajmiający, że każdy, kto zamówi przed premierą Fallouta 4 w wersji na Xboksa One, otrzyma w prezencie Fallout 3 na Xboksa 360. Oferta jest ograniczona czasowo.

Wbrew pozorom nie trzeba posiadać obu konsol, żeby móc cieszyć się prezentem. Twórcy zapowiedzieli, że Fallout 3 otrzyma wsteczną kompatybilność. Kody, które można realizować na stronie Xbox.com lub konsoli Xbox 360, mają być rozsyłane w ciągu 7-10 dni.

Fallout 4
Fallout 4, za: Bethesda Softworks

Premiera Fallouta 4 zaplanowana jest na 10 listopada bieżącego roku. Nowa odsłona serii powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. W trakcie tegorocznych targów E3 miała miejsca oficjalna prezentacja gry, z której relację znajdziecie tutaj.

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz