Don’t Starve Shipwrecked wkrótce w Early Access

0

Gra zawita do programu wczesnego dostępu w grudniu.

Zespół Klei ogłosił, że kolejny dodatek do Don’t Starve – Shipwrecked – 1 grudnia pojawi się w programie Early Access platformy Steam. Gra dostępna będzie w ramach wczesnego dostępu do oficjalnej premiery, której dokładna data jeszcze nie jest znana.

Wersja wczesnego dostępu jest w pełni grywalna, ale nadal mamy jeszcze trochę pracy. Wersja zawiera nowe sezony, stworzenia, biomy i inne ekscytujące sposoby na zginięcie. Jak zwykle, we wczesnym dostępie regularnie będziemy wydawać aktualizacje zawierające nowe treści i poprawki, w zależności od waszych komentarzy. Pamiętajcie, słuchamy, więc dołączcie do forum i podzielcie się opiniami – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Don’t Starve Shipwrecked nie wymaga posiadania dodatku Reign of Giants, a jedynie podstawki. Na razie studio Klei nie planuje wydania gry na konsolach i platformach mobilnych. Twórcy wolą skupić się na wersji pecetowej.

Źródło: Klei

Dawid Sych

Indiana Jones i nerd w jednym. Zawsze wszystko wie i zawsze we wszystkim ma rację, więc lepiej nie wchodzić z nim w polemikę. Amator nowych technologii, dobrych książek i seriali.

Zostaw komentarz