Deus Ex: Rozłam Ludzkości zalicza poślizg

0

Kontynuacja Buntu Ludzkości ukaże się dokładnie pół roku później.

Szef studia Eidos-Montreal David Anfossi zakomunikował, że Deus Ex: Rozłam Ludzkości ukaże się dokładnie pół roku później niż wcześniej planowano. Nowa data premiery to 23 sierpnia 2016 roku. Jaki jest dokładny powód tej decyzji?

Zespół chce, aby nowa gra była godnym następcą Buntu Ludzkości. Oczekiwania fanów są bardzo wysokie, a twórcy chcą im nie tylko sprostać, ale nawet zrobić coś więcej. Za cel postawili sobie dopracowanie każdego elementu gry.

Jesteśmy pewni i dumni z obecnego stanu gry. Mimo to, w trakcie testów, widzimy, że będzie wymagała więcej czasu na dopracowanie na etapie postprodukcyjnym, aby spełnić nasze wysokie standardy. Jeżeli chcemy to osiągnąć, musimy przesunąć premierę na 23 sierpnia 2016 roku.

David Anfossi przeprosił ponadto fanów i poprosił ich o jeszcze odrobinę cierpliwości. Podziękował również całej społczności za wsparcie i liczne komentarze. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że wydłużony o pół roku czas oczekiwania naprawdę się opłaci.

Źródło: Deus Ex

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz