Ceny na Ceneo: kupujemy Nintendo Switch z akcesoriami

0

nintendo switch_0

Przegląd najbardziej interesujących ofert na premierę konsoli.

Oczekiwanie dobiegło końca, a konsola Nintendo Switch jest nareszcie dostępna. Z myślą o wszystkich tych, którzy rozważają zakup urządzenia, przygotowaliśmy zestawienie składające się z najbardziej interesujących ofert. Znajdziecie tutaj nie tylko zestawy z konsolą, ale także różne akcesoria i gry. Przy okazji zachęcamy też gorąco do zapoznania się z pierwszymi wrażeniami z użytkowania Nintendo Switch, jak również zestawieniem najciekawszych gier na nową konsolę Ninny.

NINTENDO SWITCH

Nintendo Switch to hybrydowe urządzenie, które można nie tylko podłączyć do telewizora, ale także w mgnieniu oka przekształcić w konsolę przenośną z 6,2-calowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Nintendo Switch zostało wyposażone w 32 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSDHC i microSDXC, czujnik światła, wbudowane głośniki, port USB typu C i moduł WiFi 802.11ac. W zależności od obciążenia i intensywności użytkowania, bateria urządzenia wystarczy na 3 do 6 godzin rozgrywki. Urządzenie komunikuje się z telewizorem przy pomocy złącza HDMI i oferuje wsparcie dla dźwięku przestrzennego w systemie 5.1. W stacji dokującej i po podłączeniu do telewizora konsola wyświetla obraz również w rozdzielczości Full HD. Oprócz sieciowego trybu wieloosobowego, Nintendo Switch oferuje też lokalną rozgrywkę bezprzewodową dla maksymalnie 8 graczy.

nintendo_swtich_0
Switch, Nintendo

W pudełku, poza konsolą, znajdują się dwa kontrolery Joy-Con, dwa paski Joy-Con Strap, stacja dokująca Nintendo Switch, podstawka Joy-Con Grip, adapter AC i kabel HDMI. Urządzenie jest dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych. Pierwszy z dwoma szarymi kontrolerami Joy-Con oraz drugi z kontrolerami w kolorach czerwonym i niebieskim. Najniższa cena zestawu na Ceneo.pl to 1419 zł.

 
1 2 3 4
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz