BioShock – powstaną kolejne części

0

Miasto Rapture raczej nigdy nie zostanie zapomniane przez graczy.

Ostatnia odsłona BioShocka pojawiła się dwa lata temu. Od tamtej pory, Tak-Two milczy na temat kolejnej kontynuacji. Okazuje się jednak, że nowa część na pewno powstanie. Nie wiadomo tylko kiedy.

Szef studia, Strauss Zelnick podczas wywiadu dla portalu Gamespot powiedział, że seria BioShock jest dla firmy zbyt ważna, żeby można było z niej zrezygnować:

Marka BioShock znajduje się obecnie w rękach 2K i w odpowiednim czasie ogłoszą oni jej przyszłe wydania. Nie ma jednak wątpliwości, iż jest to stała franczyza dla naszej firmy i mocno w nią wierzymy.

Ken Levine, dotychczasowy twórca poprzednich odsłon zajęty jest produkcją innych gier dla wydawcy. Możliwe więc, że przy tworzeniu nowego BioShocka, pieczę nad projektem przejmie inna osoba. Tylko czy zdołałaby unieść ciężar wizji Levine’a?

Źródło: Gamespot

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz