Asus Zenfone GO w Polsce

0

Smartfon dostępny jest w ofercie sklepów Media Expert.

Oferta Asusa na polskim rynku została właśnie poszerzona o kolejny smartfon. Jest nim ZenFone GO, stylowy średniak działający pod kontrolą systemu operacyjnego Android 5.0 Lollipop z interfejsem użytkownika Zen.

Urządzenie wyposażone jest w 5-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, procesor MediaTek MT6580 (1.3 GHz), 2 GB RAM-u i 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością zwiększenia bazowej pojemności, dzięki czytnikowi kart microSD.

Wykonywanie zdjęć umożliwia 8-megapikselowy aparat główny z lampą błyskową Real Tone Flash, jak również 2-megapiksleowa aparat dodatkowy z funkcją Selfie Panorama. Tryb LowLight zwiększa jasność zdjęć wykonywanych w słabych warunkach świetlnych.

Dedykowana aplikacja Pixel Master pozwala między innymi na wykonanie 100 ujęć w czasie krótszym niż 20 sekund, jak również retusz i inteligentne usuwanie niechcianych obiektów.

Akumulator o pojemności 2070 mAh w trybie 3G Standby ma wystarczyć nawet na 13 dni działania na jednym naładowaniu. Poza tym urządzenie może pochwalić się funkcją dual SIM umożliwiającą korzystanie z dwóch kart SIM jednocześnie.

Asus ZenFone GO dostępny jest w ofercie sklepów Media Expert. Cena smartfona to 699 złotych.

Źródło: Asus

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz