Allview X2 Soul Style

1

Interesująca specyfikacja techniczna i atrakcyjna cena.

Rumuńska firma Allview, która od niedawna obecna jest na również polskim rynku, poszerzyła właśnie portfolio o nowy smartfon. Jest nim model X2 Soul Style mogący pochwalić się całkiem niezłą specyfikacją techniczną i przystępną ceną.

Wzrok od razu przyciąga stylowa obudowa wykonana ze stopu magnezu, której grubość wynosi zaledwie 6.95 mm. 5-calowy ekran dotykowy z matrycą IPS o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli przed zarysowaniem chroni warstwa szkła Asashi.

Sercem nowego smartfona Allview jest 4-rdzeniowy procesor MediaTek (1.3 GHz) wspierany przez układ graficzny Mali T720. Na wyposażeniu znalazły się – w zależności od wersji urządzenia – 2 lub 3 GB RAM-u i 16 GB pamięci flash.

13-megapikselowy aparat główny ma 4 zintegrowane soczewki, z których jedna wykonana jest z szafiru i posiada filtr antyrefleksyjny oraz UV. Prowadzenie wideo rozmów i wykonywanie selfie umożliwi 5-megapikselowa kamera przednia.

Słuchawka ma funkcję dual SIM, smartfon wyposażony jest w czytniki Micro SIM i Nano SIM. Z kolei czytnik kart microSD pozwoli na zwiększenie bazowej pojemności urządzenia o 128 GB. Nie zabrakło również wsparcia dla łączności 4G LTE.

Allview X2 Soul Style dostępny jest w dwóch wariantach – standardowym, z 2 GB RAM-u, i „+”, z 3 GB RAM-u. Sugerowana cena pierwszego to 799, natomiast drugiego 899 złotych. Smartfon działa pod kontrolą Androida 5.1 Lollipop.

Źródło: Allview

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz