Data publikacji:

Zagraj w nowe gry w 1080p/60 kl.s. na starych PC z GeForce Now

Rozpoczęły się otwarte testy beta nowej usługi. Poznaj szczegóły.

Komputerowy "wyścig zbrojeń" trwa od lat, ale nowa usługa Nvidii być może już wkrótce go zakończy. GeForce Now, bo o niej mowa, wyszła właśnie z fazy zamkniętych testów beta i została udostępniona szerokiemu gronu odbiorców. Jeżeli nie wiecie, o co chodzi, podpowiadam, że GeForce Now to usługa streamingowa, dzięki której możecie grać w nowe gry w 1080p/60 kl.s. nawet na starszym sprzęcie.

Aby móc wziąć udział w otwartych testach beta usługi GeForce Now, musicie spełniać następujące warunki: posiadać komputer - PC lub Mac - z procesorem Intel i3 3.1 GHz i 4GB RAM oraz dysponować łączem internetowym o prędkości przynajmniej 25 Mb/s. Kolekcja gier liczy już ponad 100 tytułów, z których przeszło 60 dostępnych jest w ramach subskrypcji. Koniecznie zaznaczyć trzeba, że usługa umożliwia odpalenie gier, które już znajdują się w waszej bibliotece Steam, UPlay lub Blizzard.

Nvidia zapewnia, że z czasem kolekcja rozrośnie się o kolejne tytuły, m.in. gry klasy AAA, tytuły familijne oraz premiery typu day-and-date. Udział w otwartych testach beta jest darmowy, ale oferuje dostęp do ograniczonej liczby produkcji. Za możliwość korzystania z pełnej kolekcji gier trzeba zapłacić. Planowany miesięczny koszt subskrybcji na GeForce Now to 9,99 dolarów. Po premierze przez pierwszy miesiąc będzie można grać za darmo. Zapisy do otwartych testów beta przyjmowane są tutaj.

Źródło: Nvidia

 

Autor: Dawid Sych