Data publikacji:

Tydzień z SOULCALIBUR VI. Odpowiedz na pytanie i zdobądź grę!

MAMY ZWYCIĘZCÓW! :-)

Artmaton

Osobiście wybrałbym człona rodu Belmontów (np. Simona) z klasycznej serii Castlevania. Bohater ten doskonale włada biczem, broni tej jeszcze nie ma w Soul Calibur (najbliżej jest IVY) więc byłoby to nowe urozmaicenie. Poza tym każdy z rodu Belmontów był także znakomitym wojownikiem potrafiącym korzystać z wachlarza umiejętności oraz innego oręża (jak np noże, czakramy, itp). Wybranie Belmonta byłoby ukłonem w stronę starych graczy którzy zaczynali przygodę z grami od SNESa. Dodatkowo wpasowanie w fabułę tej postaci byłoby całkiem proste albowiem jej celem mogłoby być np odnalezienie broni która raz na zawsze położy kres pladze wampirów, a tą bronią mógłby być np. Soul Edge.

Piotr

Może i małe na to szanse, ale marzy mi się gościnny udział najbardziej stylowej wiedźmy świata, czyli Bayonetty. Nikt nie walczy bardziej efektownie niż ona, używając wszystkiego od wielkich kończyn z włosów, przez szalone narzędzia tortur i samurajskie miecze, po sprzymierzeńców z dna piekieł. Każdy, kto zagrał w którąkolwiek część jej przygód wie, że z tą wiedźmą się nie zadziera… Jej pojedynki z szybkimi postaciami pokroju Taki byłyby ucztą dla oczu i prawdziwym pokazem tego, jak dynamiczną grą jest SoulCalibur VI. A gdyby jej areną byłaby spadająca wieża zegarowa z pierwszej części Bayonetty… byłoby już chyba zbyt dobrze ;))

Maciej

NIE JESTEŚ GOTOWY! Zielony błysk w ciemności – dwa jątrzące się ślepia spoglądają złowrogo spod płóciennej opaski na oczy. Dwa karykaturalnie wygięte rogi, wyszczerzone zęby i nietoperzowe skrzydła dopełniają ten groteskowy obraz spaczonego łowcy demonów. Illidan Stormrage – bo takie jest jego imię – przygotował się dobrze do walki z Nightmare, demonem którego ścigał przez wiele światów. Bliźniacze Ostrza Azzinotha zabłysły złowrogą, zieloną magią spaczenia i Illidan rzucił się z rykiem na przeciwnika – ten jednak odskoczył i wziął zamach Ostrzem Duszy… Illidan Stormrage- antybohater znany z gier w uniwersum Warcraft :)

Ze Zwycięzcami skontaktujemy się wkrótce drogą mailową. Serdecznie gratulujemy Nagrodzonym, a wszystkim Uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie! :-)

---

Kto stanie do walki z Białym Wilkiem?! Mamy dla Was 3 egzemplarze gry SOULCALIBUR VI na PS4! Co należy zrobić, by mieć szansę na jej zdobycie?

ZADANIE KONKURSOWE:

Jaki inny bohater gry wideo, powinien Twoim zdaniem pojawić się w SoulCalibur VI? Krótko uzasadnij! 

Odpowiedź podaj w komentarzu pod tym wpisem.

Konkurs trwa od 22 do 28 października 2018. Zwycięzców poznamy już 31 października! Wyniki zostaną opublikowane na stronie konkursu.

*zapoznajcie się także z regulaminem naszej zabawy.

PARTNEREM KONKURSU JEST: