Data publikacji:

Supermassive Games zapowiada nową produkcję

Studio ponownie uderzy w horrorowe nuty.

Jak zapewne wiecie - trwa Gamescom. Takie imprezy to oczywiście okazja dla twórców gier na zapowiedź nowych produkcji. Na taki ruch zdecydowało się więc Supermassive Games, które przedstawiło światu swój nowy projekt. Jego tytuł brzmieć będzie The Dark Pictures.

  • Kup grę Until Dawn (PS4) na Ceneo.pl
  • Będzie to horror, podzielony na kilka epizodów. Pierwszy, zatytułowany Man of Medan, opowiadał będzie losy czterech nastolatków, próbujących dostać się do wraku statku z czasów drugiej wojny światowej. Jak będzie miało później się okazać, cała ekspedycja będzie musiała stawić czoła mrocznym tajemnicom, skrywającym się na dnie oceanu. Co więcej, historia będzie najbardziej rozbudowaną w historii studia i, podobnie jak w Until Dawn, każda z poznanych postaci będzie mogła zakończyć swój żywot, zależnie od decyzji gracza.

    Pierwszy epizod ma się pojawić już w przyszłym roku. Interesujący wydaje się być fakt, że każdy odcinek ma być samodzielną produkcją i opowiadać ma odrębną historię, umieszczoną jednak w tym samym uniwersum. Kolejną ciekawostką jest wybór platform - Supermassive Games tworzyło do tej pory produkcje ekskluzywne dla Sony, podczas gdy antologia The Dark Pictures pojawi się zarówno na PlayStation 4, jak i komputerach osobistych oraz Xboksach One.

    Źródło: Dualshockers

    Autor: Tomasz Mendyka