Data publikacji:

Sam Fisher rusza do Boliwii

Bohater Splinter Cell powraca!

Duchy z Ghost Recon: Wildlands mają ciekawe życie. Najpierw trafiają do Boliwii, aby całkowicie obalić struktury kartelu Santa Blanca, by już chwilę później stawić czoła legendarnemu Predatorowi i jeszcze na dokładkę, wpaść na trop Yeti. A teraz? Teraz Duchy będą miały okazję wziąć udział w operacji, która pozwoli im nawiązać współpracę z legendarnym Samem Fisherem.

Bohater serii Splinter Cell pojawi się w Wildlands w ramach dodatku, który przy okazji rozpocznie drugi rok nowej zawartości do tej produkcji. Napomknąć trzeba, że na powrocie bohatera Splinter Cell się nie skończy. Można więc spodziewać się zupełnie nowej operacji Duchów (opatrzonej nazwą Special Operation 1), w której weźmie udział właśnie Sam Fisher. Oprócz tego, do zdobycia będzie kilka nowych przedmiotów, takich jak chociażby charakterystyczne gogle noktowizyjne Sama, też nóż typu Karambit czy też strój Fishera. Fanów serii Splinter Cell ucieszy z pewnością fakt, że głosu głównemu bohaterowi użyczy, nie kto inny, a Michael Ironside.

Cała ta zawartość trafi do gry już dziś, na każdej z platform, na które Ghost Recon: Wildlands trafiło. Może więc okazja, że to dobra okazja, aby ponownie powrócić do Boliwii. Szczególnie, jeżeli jest się fanem serii Splinter Cell.

Źródło: Dualshockers

 

Autor: Tomasz Mendyka