Data publikacji:

Rainbow Six: Siege Season Pass

Część zawartości można odblokować grając.

Ubisoft wyjawił, co dokładnie znajdzie się w przepustce sezonowej do Rainbow Six: Siege. Co ciekawe, tylko niewielka część zawartości będzie tak naprawdę płatna, a do większości uzyskamy dostęp po prostu grając. Widać nie taki diabeł straszny jak go malują.

Francuzi wychodzą z założenia, że nie chcą dzielić społeczności graczy na tych, którzy kupili dodatki i tych, którzy tego nie zrobili. Dlatego nowe mapy i tryby gry dostępne będą całkowicie za darmo. Zapłacimy jedynie za skróki premium dla broni.

Ośmiu operatorów i część skórek odblokujemy płacąc za nie opcjonalną walutą R6 lub zdobytymi w takcie gry punktami Rozgłosu. Operator ma być dostępny po uzyskaniu około 25 000 punktów Rozgłosu, co przełoży się na mniej więcej 25 godzin gry.

W 2016 roku w regularnych odstępach czasu ukażą się cztery sezony, w skład których wejdą 4 nowe mapy, 8 operatorów, skórki, a także nowe tryby gry, aktywności i wydarzenia. W ramach pierwszego otrzymamy 1 mapę, 2 operatorów, skórki i elementy usprawniające rozgrywkę.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=60v=BCdJBkiT7aY

Każdy, kto zdecyduje się na zakupienie przepustki sezonowej, otrzyma wcześniejszy dostęp do operatorów, 5-procentowe przyspieszenie zdobywania doświadczenia, skórki dla broni i dodatkowe wyzwania. Cena to około 120 złotych.

Rainbow Six: Siege powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 1 grudnia. Najnowsza odsłona kultowej serii nie otrzyma trybu kampanii.

Źródło: Ubisoft

Autor: Dawid Sych