Data publikacji:

Partnerstwo Wargaming z organizacją charytatywną War Child

Wpływy ze sprzedaży specjalnego pakietu pójdą na szczytny cel.

Wargaming z dumą ogłasza partnerstwo z organizacją charytatywną War Child podczas tegorocznego okresu świątecznego. Organizacja pomaga dzieciom cierpiącym z powodu konfliktów zbrojnych na całym świecie. War Child zapewnia im bezpieczeństwo, edukację i dba, aby ich prawa były respektowane. Od dziś również gracze w World of Tanks na konsolach mogą przyłączyć się do pomocy kupując pakiet „For the Children” w World of Tanks na konsolach Xbox One, Xbox 360 oraz PlayStation 4. Pakiet „For The Children” jest dostępny od dziś do 1 stycznia 2017 roku. Można go kupować wielokrotnie, a zawiera on potężny zastrzyk punktów doświadczenia dla gracza i załogi, jak również duże i małe apteczki. Całość przychodu ze sprzedaży tych pakietów zostanie przekazana organizacji War Child.

War Child walczy o świat, gdzie życie dzieci nie będzie rozrywane wojnami. Wsparcie Wargamingu pakietem For The Children w konsolowych wersjach World of Tanks pozwoli nam dotrzeć do większej ilości dzieci i kontynuować wsparcie dając im nadzieję na przyszłość - mówi Rob Williams, prezes War Child

To dla nas zaszczyt współpracować z organizacją dającą tak wymierny poziom wsparcia dla dzieci i ich rodzin. Mamy nadzieję, że pomożemy War Child w niesieniu informacji o tym jaką niesamowitą pracę wykonują przy tak trudnym obszarze, jakim jest niesienie pomocy dla dzieci i rodzin dotkniętych konfliktami zbrojnymi - mówi TJ Wagner, producent wykonawczy konsolowego World of Tanks.

Źródło: Wargaming [materiały prasowe]