Data modyfikacji:

Nowy tryb gry w World of Tanks – Linia Frontu!

Większe mapy, liczniejsze drużyny, intensywniejsza akcja!

Wargaming informuje, że nawiązaliśmy partnerstwo z austriackim studiem Bongfish, które przez ponad dekadę współpracuje z najlepszymi twórcami na świecie. Razem przygotowujemy zupełnie nowy tryb gry o nazwie Linia Frontu (od angielskiego słowa Frontline). Najważniejszymi cechami są epickie walki 30 na 30 graczy, wielkie, 9 km2 pola bitew oraz zadania, gdzie jedna drużyna atakuje, a druga broni określonego terytorium. Z wczesną wersją nowego trybu gry mogą zapoznać się już testerzy skupieni wokół serwera testowego Piaskownica.

„Gracze już od jakiegoś czasu pytają o możliwość gry w większych drużynach, na rozleglejszych mapach, z nowymi opcjami walki,” mówi Milos Jerabek, dyrektor rozwoju World of Tanks. „Dlatego związaliśmy się z Bongfish, aby wspólnie stworzyć nowy tryb gry, a jednocześnie główny zespół World of Tanks może dalej pracować nad ulepszaniem kluczowych mechanik w grze. Bongfish ma wystarczająco dużo doświadczenia, aby to zrobić pod naszym nadzorem. Jest prawdziwa chemia między nami i cieszymy się, że możemy ujawnić tę współpracę graczom.”

„Pracujemy nad Linią Frontu od jakiegoś czasu,” mówi Michael Putz, założyciel i prezes firmy Bongfish. „Uwielbiamy rozgrywkę w grze i otwarte przestrzenie. Poprzez bliską pracę z twórcami World of Tanks mamy nadzieję dać coś świeżego, co pokochają gracze.”

Serwer testowy Piaskownica jest integralnym komponentem gry World of Tanks i polem dyskusji twórców z graczami. Tryb Linii Frontu to już trzeci test kluczowych funkcjonalności World of Tanks, dzięki którym gra rozwija się zgodnie z oczekiwaniami graczy.

Źródło: Wargaming.net

Autor: Ewelina Pregiel