Data publikacji:

Niemieckie pancerniki atakują wody World of Warships

Odkryj potęgę nowych jednostek i przygotuj się na angielskie krążowniki.

Już dziś do World of Warships przypłynęły długo oczekiwane niemieckie pancerniki. Odwiedzający targi Gamescom będą mogli poznać ich moc na stoisku firmy Wargaming. A już tej jesieni będzie można spodziewać się również angielskich krążowników.

Cieszymy się, że niemieckie okręty wypływają do bitwy. To ciekawe jednostki zdolne przechylić szalę w bitwie. A dodatkowo wkrótce dołączą Brytyjczycy, co jeszcze bardziej wzmocni zróżnicowanie w grze i kolejny sposób dla graczy, aby bawili się według własnego stylu prowadzenia rozgrywki - mówi Artur Plóciennik, globalny producent wydawniczy gry World of Warships.

Niemieckie pancerniki to takie ikony jak legendarny Bismack (Tier VIII) z ośmioma działami i czterema wieżyczkami, dobrze uzbrojony Bayern (Tier VI) i potężny Großer Kurfürst, którego uzbrojenie anty-torpedowe, wzmocniony pancerz i zaawansowane działa przeciwlotnicze sprawiają, że może stanąć w szranki z Yamato czy USS Montana. Niemieckie pancerniki są przeznaczone dla graczy lubiących walkę burta w burtę - grube pancerze, wysoka częstotliwość ognia, mocne uzbrojenie dodatkowe to ich znaki rozpoznawcze. Na najwyższych tierach wyposażone są w sonary hydroakustyczne, co pozwala wykryć pobliskie jednostki wroga.

Wkrótce po premierze niemieckich pancerników przyjdzie pora na angielską flotę. Pełna linia 10 brytyjskich krążowników obejmie takie jednostki jak Caledon (Tier III), Leander (Tier VI), Edinburgh (Tier VIII) i Minotaur (Tier X). Pierwsza publiczna prezentacja odbędzie się na stoisku Wargaming podczas targów Gamescom w sekcji konsumenckiej.

Źródło: Wargaming [Informacja prasowa]

Autor: Ewelina Pregiel