Data publikacji:

Cała seria Resident Evil w Humble Bundle za 140 zł

W najnowszej promocyjnej paczce gier Humble Bundle znalazły się produkcje z serii Resident Evil na komputerach PC. Serwis oferuje komplet wszystkich numerowanych odsłon cyklu za około 140 złotych. Tradycyjnie nie musimy jednak płacić całej tej sumy, bowiem już za około 4,60 zł otrzymamy gry Resident Evil, Resident Evil Revelations oraz Resident Evil Revelations 2 – Episode 1. Jeżeli zdecydujemy się wydać 46 złotych, otrzymamy też Resident Evil 6, Resident Evil 5 Gold Edition oraz Resident Evil 0.
Płacąc 140 złotych, do kompletu otrzymujemy także najnowsze remake'i Resident Evil 2 i Resident Evil 3, które zadebiutowały w 2019 i 2020 roku. Ostatnią produkcją w zestawie jest Resident Evil VII Biohazard, którego premiera miała miejsce w 2017 roku. Bonusem jest tu też kupon uprawniający do 50-procentowej zniżki na zakup Resident Evil VIII Village w cyfrowym sklepie Humble.
Tradycyjnie część dochodów ze sprzedaży zestawu zostanie przekazana na cele charytatywne. Tym razem trafią na konto organizacji Direct Relief dostarczającej sprzęt oraz pomoc medyczną do potrzebujących w ponad 70 krajach świata. Przy zakupie otrzymujemy kody na gry, które aktywujemy w serwisie Steam. Sprzedaż potrwa do 25 sierpnia.
Zdjęcie: mat. prasowe