Data publikacji:

KONKURS LOGITECH Z PRĘDKOŚCIĄ ŚWIATŁA

Odpowiedz na pytanie i zgarnij mysz gamingową Logitech G903 Lightspeed! 

MAMY ZWYCIĘZCĘ!!!

MATEUSZ

"Popatrz na moją myszkę. A teraz na Logitech’a G903 Lightspeed. Znowu na moją myszkę.

Widzisz ten zgnito-żółtawy kolor myszki? To godziny przegrane w Enemy Territory, CSa, i Quake’a. Kiedyś ten gryzoń był zupełnie biały. Teraz popatrz na Logitech’a 903. Jest w jedynym słusznym kolorze. Czarnym. Jak agonia pokonywanych wrogów, kiedy wyłapują precyzyjnie zasadzone headshoty.

Moja myszka sunie po powierzchni biurka niczym po gruboziarnistym papierze ściernym, przez co obrót o 180 stopni w Quake’u trwa średnio 11 lat i 3 miesiące, podczas gdy G903 Lightspeed na podkładce Powerplay może bez wysiłku osiągnąć nadświetlną w niecałe 0.2 sekundy.

Popatrz ma mojego gryzonia. Żeby dobrze działał, kulka i rolki w środku muszą być regularnie czyszczone, inaczej kursor może przestać poruszać się w poziomie. Albo pionie. Albo w ogóle. A Logitech G903 nie da mu spokoju. Będzie nim ruszał. Cały czas. Z precyzją nieosiągalną dla nikogo, kto nie ma 12 tysięcy dpi.

Moja mysz ma wytatułowane szare, smutne logo Microsoftu pod lewym przyciskiem, podczas gdy G903 ma 16 milionów kolorów w znaku G Logitecha na grzbiecie, w razie, gdyby zaszła nagła potrzeba rozkręcenia imprezy.

No i popatrz na kabel od mojej myszy. Strzępi się to, na dodatek jakbym dotknął w którymś miejscu pewnie poraziło by mnie prądem, a i wtyczka PS2 dostaje zawału, gdy klikasz więcej, niż 14 razy na minutę. Teraz popatrz na kabel od G903. Szok i niedowierzanie! Nie ma go! Znaczy jest, ale nie potrzebujesz go. Jeżeli znienacka najdzie Cię ochota i będziesz chciał popatrzeć na ten właśnie kabel, to on będzie na to gotowy. Będzie gotów, czekając w pięknym, lśniącym, czarnym oplocie.

I teraz zadaj sobie pytanie: Dlaczego to właśnie w moje ręce powinna trafić mysz Logitech G903 Lightspeed? Podpowiem ci. Ponieważ z wielkim skill’em wiąże się wielka odpowiedzialność. Najlepszym dorównują kroku tylko najlepsi. Bo kiedy dwóch najlepszych połączy siły, możesz być pewien, że granie stanie się sztuką, a banie będą latały na prawo i lewo z taką łatwością, z jaką podkładka Powerplay ładuje bezprzewodową mysz Logitech G903 Lightspeed. No i w ogóle czas w końcu wyrzucić ten stary pożółkły bardziew.

Jestem Oldschool."

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za wspólną zabawę! Ze Zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Już wkrótce widzimy się w kolejnym KONKURSIE!

Polub nas na Facebooku, by być na bieżąco! :-)

———————————–

Profesjonalna mysz komputerowa jest dla prawdziwego gracza, jak dobrze dobrane narty dla skoczka lub wygodne buty dla maratończyka. Doskonale zdajemy sobie z tego faktu sprawę, dlatego wraz z firmą Logitech przygotowaliśmy dla was noworoczny konkurs, w którym możecie zgarnąć profesjonalną mysz gamingową Logitech G903 Lightspeed z systemem kontroli wagi i ładowania bezprzewodowego. Aby mieć szansę na wygraną, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

Dlaczego to właśnie w twoje ręce powinna trafić mysz Logitech G903 Lightspeed?

W znalezieniu odpowiedzi być może pomoże wam nasza recenzja, którą znajdziecie tutaj.

Konkurs trwa od 9 do 14 stycznia 2018 roku. Odpowiedzi zgodnie z powyższym wzorem prosimy umieszczać w komentarzach pod wpisem. Szczęśliwego zwycięzcę wyłonimy 15 stycznia 2018, a jego odpowiedź zostanie opublikowana na stronie konkursu. Powodzenia! Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Nie zapomnij również o udostępnieniu konkursu na Facebooku!

Partnerem konkursu jest:

Autor: Dawid Sych