Data modyfikacji:

KONKURS PREMIEROWY: 3x Horizon: Zero Dawn

MAMY ZWYCIĘZCÓW! :-)

Kuba

https://www.ceneo.pl/40990832

Dinozaury z Horizon, jak każde roboty, do poruszania się wymagają oprogramowania. Załóżmy, że jest to złośliwe oprogramowanie. Natomiast Aloy w swoim arsenale posiada różne typy strzał. Z tego względu wyposażyłbym ją w ich nowy typ: strzały z nośnikiem pamięci, na którym jest antywirus. Po trafieniu antywirus przedostawałby się do układów scalonych i neutralizował ich oprogramowanie. Jedyną wadą tej szybkiej metody eliminacji jest fakt, że trzeba mieć świetną celność, bo taka strzała musi trafić bardzo blisko tych układów scalonych, aby antywirus zadziałał zgodnie z oczekiwaniami.

Damian

https://www.ceneo.pl/36186227

Zwierzę szybko przedzierało się przez gęstwiny pobliskiego gaju. Podążało już za konkretnym celem, wizjery optyczne nie uchwyciły cóż to za zdobycz jednak termo skanery rejestrowały już temperaturę ciała obiektu. Bez wątpienia był to człowiek, cóż może być prostszego… Zwierze ruszyło w pogoń z zadziwiającą szybkością i po chwili uciekająca ludzka samica była w zasięgu przednich zacisków. Nagle jednak ostry ból w dolnych odnóżach kroczących spowodował zachwianie się robotycznego drapieżnika i runął on w konwulsjach na ziemię. Układ kroczący został zniszczony w 70 %, przyjęcie pozycji pionowej wykluczone. Ludzka samica kroczyła już w stronę drapieżnika, który nieoczekiwanie stał się ofiarą. Zwierze postanowiło zobaczyć cóż doprowadziło go do klęski. Wizjer optyczny dostrzegł różnobarwne prostopadłościany jednak nie można było ich rozpoznać… Niemożliwe by tak drobny przedmiot mógł zadawać tak rozległe obrażenia… Przed zniszczeniem sensory dźwiękowe uchwyciły tylko – Aloy pozdraw…

Marcin

https://www.ceneo.pl/5755794

Żyrafa marki Fiskars – Idealna do walki wręcz z dalekich dystansów(do 4 metrów!!). Ruchoma głowica z ostrzem umożliwia doskonałe cięcie przewodów paliwowych maszyn z odległości bez narażenia się na bezpośredni atak ze strony maszyny. Doskonale nadaje się także do ucieczki – wspinania się na różnego rodzaju przeszkody. Kątowym zakończeniem śmiało można się zaczepić o skałę i wspiąć wyżej. Nowość w tym modelu to możliwość czepiania się gałęzi (bez ucinania ich!) i po krótkim rozbujaniu możliwość przeskoczenia na inną gałąź. Po złożeniu można nosić na plecach.

Ze Zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę! Już wkrótce widzimy się w kolejnym KONKURSIE! Polubcie nas na Facebooku, by być na bieżąco! :-)

HORIZON: ZERO DAWN CZEKA NA WAS!

Z okazji premiery gry Horizon: Zero Dawn organizujemy konkurs, w którym do zgarnięcia czekają 3 egzemplarze gry! Co należy zrobić, by mieć szansę na wygraną?

ZADANIE KONKURSOWE:

Znajdź na Ceneo.pl przedmiot, który zagwarantuje Aloy udane polowanie na robotycznego zwierza!

W komentarzu poniżej podaj link do produktu oraz krótko uzasadnij swój wybór!

Odpowiedzi prosimy umieszczać komentarzach poniżej.

Konkurs trwa do 1 do 5 marca 2017. Zwycięzców poznamy już 7 marca 2017! Wyniki zostaną opublikowane na stronie konkursu.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją Horizon Zero Dawn!

*zapoznajcie się także z regulaminem naszej zabawy.