Data publikacji:

Hitman 2 zaoferuje rozgrywkę sieciową

Wykonywanie zleceń przeniesie się na sieciowy front.

Seria Hitman zawsze kojarzona była raczej z kampanią dla pojedynczego gracza. Z każdą odsłoną w samotności można było poznać nowy rozdział w histroii Agenta 47. Teraz jednak IO Interactive postanowiło wprowadzić coś świeżego do swojej serii. Potwierdzony został więc tryb multiplayer dla zbliżającego się Hitmana 2.

  • Kup grę Hitman 2 (XONE) na Ceneo.pl
  • Ghost Mode, bo tak będzie się nazywała ta opcja zabawy, zaoferuje możliwość wykonania zlecenia zabójstwa. Twist polega jednak na tym, że na mapie znajdować będzie się dwóch graczy, rywalizujących o pierwszeństwo w wyeliminowaniu wyznaczonych celów. Żeby jednak nie było zbyt łatwo, będą one wyznaczane w sposób losowy. Zwycięzcą meczu zostaje natomiast osoba, która jako pierwsza będzie miała na swoim koncie pięć głów. Co ciekawe, żeby zabójstwo zostało zaliczone, trzeba je wykonać z ukrycia. Latanie po planszy z klamką w ręku nie wchodzi więc w grę.

    Trzeba przyznać, że brzmi to co najmniej ciekawie. Sam grałem w poprzedniego Hitmana i po zaliczeniu głównych misji kampanii nie bardzo miałem ochotę na dalsze kontynuowanie swojej przygody z tą produkcją. Tryb rozgrywki sieciowej będzie więc w stanie w ciekawy sposób wydłużyć żywot "dwójki". O ile oczywiście, IO Interactive będzie dbało o jego dalszy rozwój. Premiera Hitmana 2 odbędzie się za równy miesiąc, czyli 13 listopada.

    Źródło: Dualshockers

    Autor: Tomasz Mendyka