Data modyfikacji:

Gry Quantic Dream na PC - poznaliśmy daty premier i ceny

Najważniejsze produkcje francuskiego producenta dostępne będą na komputerach osobistych.

Studio Quantic Dream pod koniec marca bieżącego roku poinformowało, że ich trzy ostatnie gry dostępne będą na pecetach - mowa o takich produkcjach jak Heavy Rain, Beyond: Two Souls oraz Detroit: Become Human. Wymienione tytuły dotychczas pojawiały się wyłącznie na konsolach należących do Sony, ale sytuacja ulegnie zmianie jeszcze w tym roku. Co ciekawe, gry ominą platformę Steam i będzie można je uruchomić wyłącznie z pomocą Epic Games Store. Z tej okazji przygotowano również promocję, która zakończy się wraz z finałem Epic Mega Sale na EGS.

Z ujawnionych przez producenta informacji, wynika, że w komputerową edycję Heavy Rain zagramy 24 czerwca tego roku, a następnie 22 lipca zadebiutuje Beyond: Two Souls. Nie zdradzono na ten moment dokładnej daty premiery Detroit: Become Human. Quantic Dream poinformowało jednak, że tytuł trafi do sprzedaży w okolicach jesieni 2019 r. Jak już wcześniej pisałem, decydując się na kupno gier w okresie wyprzedażowym na Epic Games Store, będziecie mogli zaoszczędzić nawet 40 zł na jednym tytule. Po zakończeniu promocji, Heavy Rain i Beyond będą kosztować 69 zł, natomiast za Detroit zapłacicie 139 zł.

Jeśli do tej pory nie słyszeliście nic o tych produkcjach, to w EGS znajdziecie ich wersje demonstracyjne. Gdybyście jednak nie chcieli tracić czasu na testowanie demówek, to zapoznajcie się z recenzjami poszczególnych gier, które opublikowaliśmy swego czasu na łamach portalu Ekspert Ceneo:

  • Heavy Rain - recenzja wersji na PS4
  • Beyond: Two Souls - recenzja wersji na PS4
  • Detroit: Become Human - recenzja
  • Źródło: Quantic Dream

    Autor: Łukasz Morawski