Data modyfikacji:

DOOM Eternal z pierwszym wideo z rozgrywki

I wygląda to naprawdę konkretnie!

Strzeżcie się siły piekielne! Powrót Doom Guya został zapowiedziany na przyszły rok, więc nie będzie to dla was łatwy czas. Tym bardziej, że ten bohater nie planuje ani trochę spuszczać z tonu. Widać to doskonale na najnowszym wideo, prezentującym go w akcji.

  • Kup grę DOOM Eternal (PC) na Ceneo.pl
  • QuakeCon trwa i Bethesda postanowiła wykorzystać tę okazję na pokazanie wideo z rozgrywki nadchodzącego DOOM Eternal. No i trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę smakowicie. Doom Guy otrzyma nowe uzbrojenie oraz nowy wachlarz ruchów, dzięki czemu rozwałka wygląda dokładnie tak, jak można było się spodziewać po sequelu DOOMa z 2016 roku. Szczególnie imponująco wygląda ostrze, w które bohater gry zostanie zaopatrzony. I, co najważniejsze - ponownie spuszczanie manta będzie rozgrywało się w rytm muzyki skomponowanej przez Micka Gordona.

    Bethesda zapowiedziała również, że do DOOM Eternal nie trafi tryb SnapMap, w którym użytkownicy mogli tworzyć mapy i udostępniać je innym graczom. Zamiast tego, twórcy poważnie rozważają stworzenie DLC, mające zaoferować jeszcze jedną kampanię dla pojedynczego gracza. Jest to reakcja na głosy graczy, którzy domagali się takiego rozszerzenia jeszcze do poprzedniej odsłony.

    Źródło: Dualshockers

    Autor: Tomasz Mendyka