Data publikacji:

Data premiery Spider-Man: Silver Lining na PS4

Producent oprócz ujawnienia daty premiery, podzielił się również zwiastunem.

Marvel's Spider-Man to bez wątpienia jeden z większych hitów 2018 roku. Dzieło studia Insomniac Games wręcz pływało w wysokich ocenach wystawianych przez recenzentów z całego świata. Sam również się do tego przyłożyłem, pisząc o grze praktycznie w samych superlatywach. Trochę gorzej pod względem jakości wypadają dodatki, aczkolwiek nadal są interesującym rozbudowaniem podstawowej wersji gry.

Za nami już premiery The Heist i Turf Wars, dlatego w końcu przyszła kolej na Silver Lining. Będzie to jednocześnie trzecie i ostatnie rozszerzenie wchodzące w skład pakietu The City That Never Sleeps. Insomniac Games poinformowało w końcu, kiedy dodatek będzie dostępny do pobrania. Z oficjalnej informacji wynika, że DLC zadebiutuje w piątek 21 grudnia bieżącego roku. Tym razem historia skupi się na postaci Silver Sable, z którą Peter Parker miał już wcześniej do czynienia w głównym wątku fabularnym podstawki. Bohaterka po wcześniejszym opuszczeniu Nowego Jorku, postanawia powrócić, w celu odzyskania skradzionego sprzętu należącego do Sable International.

  • Kup grę Marvel’s Spider-Man na Ceneo.pl
  • Wraz z Silver Lining udostępnione zostaną trzy dodatkowe stroje dla głównego bohatera - Cyborg, Armor Suit oraz kombinezon Pajączka z filmu "Spider-Man Uniwersum", który w tym miesiącu trafi na ekrany polskich kin. Warto przypomnieć, że gra Spider-Man jest tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4.

    Źródło: PlayStation

    Autor: Łukasz Morawski