Data publikacji:

Cyberpunk 2077 zdominuje E3?

Wciąż pojawia się coraz więcej plotek w kontekście tego wydarzenia i tego tytułu.

Jeszcze na początku tego roku potwierdzone zostało, że CD Projekt RED zawita na tegorocznym E3. Wszyscy od razu powiązali to z tytułem, o którym nasze, polskie studio puściło niewiele pary z ust, czyli Cyberpunk 2077. Zaczęto spekulować więc czy to właśnie w Los Angeles poznamy pierwsze konkrety odnośnie tej produkcji. Temat ten wciąż nie schodzi z ust branży, a teraz dodatkowo dolano nieco oliwy do ognia.

Niejaki Francesco Forsetti, edytor portalu Everyeye.it, podzielił się na swoim Facebooku ciekawą informacją. Włoch stwierdził, że na zbliżającym się E3 weźmie udział w blisko godzinnej prezentacji Cyberpunk 2077, na którą zaprosili go sami REDzi. Oznaczałoby to, że faktycznie, dopiero nadchodzące, wielkie wydarzenie świata gier przyniesie nam pierwszą, konkretniejszą ilość nowin, dotyczących tego gorącego tytułu. Oczywiście, nie wiadomo jeszcze czy jest to w stu procentach wiarygodne doniesienie, więc na razie trzeba je traktować z odrobiną dystansu.

Ciężko też jednoznacznie stwierdzić czy pokaz ten mieliby zobaczyć tylko wybrańcy czy może wszystko to dostępne będzie też dla wszystkich. Pewne na ten moment jest jedno - każdy, kto czeka na cyberpunkową bombę od CD Projekt RED, będzie z wypiekami na twarzy oczekiwać E3. Na szczęście, do wydarzenia pozostał niecały miesiąc - Electronic Entertainemnt Expo 2018 rozpocznie się 12 czerwca.

Źródło: PushSquare

 

Autor: Tomasz Mendyka