Data modyfikacji:

Ceny na Ceneo: kupujemy Nintendo Switch z akcesoriami

Przegląd najbardziej interesujących ofert na premierę konsoli.

Oczekiwanie dobiegło końca, a konsola Nintendo Switch jest nareszcie dostępna. Z myślą o wszystkich tych, którzy rozważają zakup urządzenia, przygotowaliśmy zestawienie składające się z najbardziej interesujących ofert. Znajdziecie tutaj nie tylko zestawy z konsolą, ale także różne akcesoria i gry. Przy okazji zachęcamy też gorąco do zapoznania się z pierwszymi wrażeniami z użytkowania Nintendo Switch, jak również zestawieniem najciekawszych gier na nową konsolę Ninny.

NINTENDO SWITCH

Nintendo Switch to hybrydowe urządzenie, które można nie tylko podłączyć do telewizora, ale także w mgnieniu oka przekształcić w konsolę przenośną z 6,2-calowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Nintendo Switch zostało wyposażone w 32 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSDHC i microSDXC, czujnik światła, wbudowane głośniki, port USB typu C i moduł WiFi 802.11ac. W zależności od obciążenia i intensywności użytkowania, bateria urządzenia wystarczy na 3 do 6 godzin rozgrywki. Urządzenie komunikuje się z telewizorem przy pomocy złącza HDMI i oferuje wsparcie dla dźwięku przestrzennego w systemie 5.1. W stacji dokującej i po podłączeniu do telewizora konsola wyświetla obraz również w rozdzielczości Full HD. Oprócz sieciowego trybu wieloosobowego, Nintendo Switch oferuje też lokalną rozgrywkę bezprzewodową dla maksymalnie 8 graczy.

W pudełku, poza konsolą, znajdują się dwa kontrolery Joy-Con, dwa paski Joy-Con Strap, stacja dokująca Nintendo Switch, podstawka Joy-Con Grip, adapter AC i kabel HDMI. Urządzenie jest dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych. Pierwszy z dwoma szarymi kontrolerami Joy-Con oraz drugi z kontrolerami w kolorach czerwonym i niebieskim. Najniższa cena zestawu na Ceneo.pl to 1419 zł.

KONTROLERY JOY-CON

Kontrolery Joy-Con to chyba najciekawszy element nowej konsoli Nintendo. Można używać ich niezależnie lub razem po włożeniu w uchwyt Joy-Con, jak również w trybie przenośnym po podłączeniu do właściwej konsoli. Dzięki temu, że zarówno lewy, jak i prawy Joy-Con wyposażony jest w pełny zestaw przycisków, oba mogą być używane jako osobne kontrolery. W ten sposób, w przeciwieństwie do Xboksa One i PlayStation 4, każda konsola Nintendo Switch sprzedawana jest od razu z dwoma padami.

Każdy Joy-Con posiada przyspieszeniomierz i żyroskopowy czujnik ruchu oraz wykorzystuje zaawansowaną technologię HD Rumble, która odpowiada za wibracje i wrażenia dotykowe. Pozwala ona też na granie w gry bez patrzenia na telewizor czy w przenośny ekran konsoli. Kontrolery sprzedawane są w kolorach szarym, czerwonym i niebieskim. Najniższa cena Joy-Con na Ceneo.pl to 199,99 zł za sztukę.

Nie raz i nie dwa widzieliście pewnie w sieci film, który pokazywał, jak kończy się granie na PlayStation przy pomocy Move, czy na kontrolerze Wii, kiedy nie są one odpowiednio przymocowane do dłoni. Paski Joy-Con zapobiegają wypadnięciu urządzenia z ręki, a przy okazji także znacznie większym katastrofom, takim jak chociażby uszkodzenie telewizora. Tak jak kontrolery Joy-Con, paski dostępne są w kolorach szarym, czerwonym i niebieskim. Najniższa cena paska Joy-Con na Ceneo.pl to 26,99 zł za sztukę.

KONTROLER PRO

Nintendo Switch Pro to doskonała alternatywa dla użytkowników, którzy przywykli do klasycznych gamepadów konkurencji i nie są przekonani do wszechstronności kontrolerów Joy-Con. Urządzenie wyposażone zostało we wspomnianą wyżej technologią HD Ruble, system wykorzystujący funkcjonalności AMIIBO oraz wiele wiele więcej. Najniższa cena kontrolera Pro na Ceneo.pl to 279,99 zł za sztukę.

ŁADOWARKA GRIP

W pudełku z konsolą znajdziecie specjalny uchwyt na kontrolery Joy-Con o nazwie Joy-Con Grip. Niestety, nie pozwala on na ładowanie ich akumulatorów. Tak jak w przypadku konsoli Xbox One i zestawów Charge Play, konieczny jest zakup dodatkowego uchwytu o nazwie Joy-Con Grip Charger, który nie tylko łączy ze sobą kontrolery Joy-Con, ale dodatkowo je ładuje. Najniższa cena na Ceneo.pl to 119 zł za sztukę.

JOY-CON WHEEL

Akcesorium niezbędne dla wszystkich tych, którzy z niecierpliwością wyczekują premiery Mario Kart 8 Deluxe na Nintendo Switch. Plastikowe kierownice Joy-Con Wheel sprzedawane są w parach i pozwalają na podpięcie dwóch kontrolerów Joy-Con. Najniższa cena na Ceneo.pl to 94,36 zł za sztukę.

GRY

Konsola Switch będzie wspierana nie tylko przez Nintendo, ale także przez wydawców zewnętrznych, a wśród nich Activision, Electronic Arts, Take-Two Interactive, Ubisoft, Warner Bros. Interactive Entertainment oraz największych japońskich wydawców. Na Nintendo Switch pojawią się popularne marki, takie jak FIFA, The Elder Scrolls, NBA 2K, Minecraft i  wiele wiele więcej. Co ważne, konsola nie będzie posiadała blokady regionalnej. W dniu premiery zagramy m.in. w The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Dragon Quest Heroes I-II, 1-2-Switch, Just Dance 2017, czy I am Setsuna.

Autor: Dawid Sych