Data publikacji:

Ceny na Ceneo: konsola na Komunię

Podpowiadamy, jaki prezent możecie sprawić swoim pociechom.

Rozpoczął się okres komunijny. Rodzicie w pocie czoła przygotowują się do tego ważnego dnia, a my postanowiliśmy pomóc im w wyborze najlepszego prezentu dla swoich pociech. Przygotowane przeze mnie zestawienie zawiera najciekawsze oferty na najbardziej popularne konsole. Udanych zakupów!

DLA FANÓW RATCHETA I CLANKA

Pierwszy z proponowanych przez nas zestawów zawiera konsolę PlayStation 4 Slim o pojemności 1 TB oraz trzy gry. Najmłodsi na pewno pokochają nowe przygody Ratcheta i Clanka, których filmową adaptacją był zeszłoroczny obraz kinowy pod tym samym tytułem. Starsze rodzeństwo i rodzice być może zainteresują się popularnymi wyścigami Driveclub, jak również Uncharted 4: Kres Złodzieja, które przez krytyków branżowych i graczy uznawane jest za jedną z najlepszych gier 2016 roku.

CENA NA CENEO: od 1438 zł

W SKRÓCIE

Konsola: PlayStation 4 Slim

Dysk: 1 TB

Gry: Driveclub, Uncharted 4: Kres Złodzieja, Ratchet Clank

DLA MŁODYCH PADAWANÓW

Klocki LEGO i Gwiezdne Wojny - chyba trudno wyobrazić sobie lepsze połączenie. W skład prezentowanego przez nas zestawu wchodzi konsola PlayStation 4 z dyskiem twardym o pojemności 1 TB, film Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy na Blu-ray'u oraz jego całkiem niezła gradaptacja. Produkcja godna polecenia nie tylko dlatego, że umożliwia wyruszenie na przygody, których nie pokazano na filmie, ale także dlatego, że pozwala na odwiedzenie odległej galaktyki wraz z przyjaciółmi.

CENA NA CENEO: od 1249 zł

W SKRÓCIE

Konsola: PlayStation 4

Dysk: 1 TB

Gry: LEGO Star Wars: Przebudzenie Mocy

 

DLA WIELBICIELI ZELDY I MARIO

Nowa konsola Nintendo pozwala zarówno na zabawę w domowym zaciszu, jak i na świeżym powietrzu, dzięki trybowi przenośnemu. Konstrukcja Joy-Conów sprawia, że w przeciwieństwie do sprzętów konkurencji, Switch dostępny jest od razu z dwoma kontrolerami. Konsola miała premierę w marcu, ale posiada już kilka ciekawych tytułów, a wśród nich doskonałe The Legend of Zelda: Breatch of the Wild, które jest murowanym kandydatem do tytułu gry roku, czy Mario Kart 8 Deluxe i 1 2 Switch.

CENA NA CENEO: od 1449 zł

W SKRÓCIE

Konsola: Nintendo Switch

Dysk: 32 GB

Gry: brak

DLA AMATORÓW PIŁKI NOŻNEJ I WYŚCIGÓW

Zestaw, który przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym, ale także starszemu rodzeństwu i każdemu ojcu. W zestawie, poza konsolą Xbox One S z dyskiem o pojemności 500 GB, znajdziecie gry FIFA 17 i Forza Horizon 3. Wisienką na torcie jest miesięczny, darmowy dostęp do liczącej kilkadziesiąt tytułów bazy gier Electronic Arts i niezwykle atrakcyjnych promocji, będących udziałem subskrybentów abonamentu EA Access. Szczegółowe informacje na temat wspomnianej usługi znajdziecie tutaj.

CENA NA CENEO: od 1199 zł

W SKRÓCIE

Konsola: Xbox One S

Dysk: 500 G

Gry: FIFA 17, Forza Horizon 3

 

DLA AKTYWNYCH

Chociaż Kinect nie spełnił do końca oczekiwań użytkowników konsoli Xbox One, to nadal świetna zabawa dla całej rodziny. Zestaw zawiera urządzenie wyposażone w dysk 1 TB oraz gry Minecraft, Sports Rivals i Just Dance 2017. Dwie ostatnie pozwalają na aktywne spędzanie czasu przed konsolą, właśnie dzięki wspomnianemu wyżej kontrolerowi ruchu. Dodajcie do tego czasowy dostęp do usługi Xbox Live Gold.

CENA NA CENEO: od 1498 zł

W SKRÓCIE

Konsola: Xbox One + Kinect

Dysk: 1 TB

Gry: Just Dance 2017, Minecraft, Sports Rivals

DLA WIELBICIELI MINECRAFTA

Minecraft to gra, która doskonale rozwija wyobraźnię i spokojnie może konkurować z klockami LEGO. W skład prezentowanego zestawu z konsolą Xbox One S wyposażoną w dysk twardy o pojemności 500 GB wchodzą dodatkowo Minecraft: Xbox One Edition Favorites Pack, Minecraft Builder’s Pack, Minecraft: Windows 10 Edition Beta oraz półroczny dostęp do konta Xbox Live Gold.

CENA NA CENEO: od 1074,96 zł

W SKRÓCIE

Konsola: Xbox One S

Dysk: 500 GB

Gry: Minecraft

 

Autor: Dawid Sych