Data publikacji:

Black Ops 4 i nowe tryby rozgrywki

Porozmawiajmy o Call of Duty.

Premiera najnowszej odsłony Call of Duty nastąpi już naprawdę za momencik. Nie dziwi więc, że Treyarch wręcz obrzuca nas nowymi materiałami, dotyczącymi tej produkcji. Jeden z nich jest jednak o tyle istotny, że przedstawia zupełnie nowe tryby rozgrywki, które swój debiut zaliczą właśnie przy okazji czwartego Black Opsa.

  • Kup grę Call of Duty: Black Ops 4 (PC) na Ceneo.pl
  • Mowa tutaj o takich opcjach jak Control oraz Heist. Ci, którzy mieli okazję wziąć udział w sierpniowych beta-testach mogli sprawdzić te opcje zabawy, jednak nie wszyscy w końcu dostąpili tego zaszczytu. To właśnie dla tych pominiętych, w sieci opublikowane zostało krótkie wideo, na którym Dan Bunting z Treyarch omawia wspomniane tryby zabawy. Jeżeli więc czekacie na Black Ops 4, warto poświęcić dwie minuty na to wprowadzenie.

    Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje za 3 dni, czyli 12 października. Produkcja docelowo trafi na wielką trójcę platform, czyli PC, PlayStation 4 oraz Xboksy One. W międzyczasie odsyłam was jeszcze do materiału Artura, w którym opisuje on, czego dowiedział się od twórców w trakcie rozmowy na ostatnim Gamescomie.

    Źródło: Dualshockers

    Autor: Tomasz Mendyka