Data publikacji:

Aktualizacja “Revenge of Antares” do Master of Orion dostępna od dziś!

Nowe rasy, nowi przywódcy, niezależne cywilizacje poszerzają galaktykę gry.

Dzięki aktualizacji „Revenge of Antares” galaktyka Oriona zmieni się na zawsze... Do gry wchodzi rasa kontrolowana przez sztuczną inteligencję, Antarianie. Despotyczni, nastawieni na rozwój militarni obcy będą stanowić spore wyzwanie dla graczy. Ponadto, można rekrutować galaktycznych przywódców, jak również spotkać cywilizacje niezależne. Dodano również nowy warunek zwycięstwa. To wszystko sprawia, że rozgrywka w Master of Orion: Conquer The Stars nabiera nowej głębi.

Wraz z tą dużą aktualizacją przychodzi płatne DLC o nazwie „Revenge of Antares Race Pack”. Znajdziemy w nim 3 nowe, grywalne rasy: Trilarian, Gnolamów i Elerian. Każda z nich to nowe możliwości prowadzenia gry. Elerianie są bezkompromisowym przeciwnikiem jako, że podstawą ich doktryny politycznej jest izolacjonizm. Gnolamowie to bogata społeczność oparta o handel. Są bez wątpienia cennym sojusznikiem ale z drugiej strony mogą stanowić poważne ekonomiczne zagrożenie. Trilarianie, rasa wodna, przywiązana do pokoju, która jednocześnie walczy zdecydowanie przeciwko każdemu zagrożeniu ich planet.

Aktualizacja „Revenge of Antares” jest w pełni darmowa dla wszystkich posiadaczy gry, natomiast DLC “Revenge of Antares Race Pack” kosztuje 8,99 EUR (ok. 39 PLN). Obie nowości do Master of Orion: Conquer The Stars są dostępne do pobrania już dziś! (od ok. 18.30 czasu polskiego).

Źródło: Wargaming [materiały prasowe]

Autor: Ewelina Pregiel