Zwiedzanie opuszczonej fabryki w gameplayu Escape from Tarkov

0

Może być naprawdę klimatycznie.

Kilka miesięcy temu studio Battlestate Games udostępniło dziennik deweloperski, w którym dowiedzieliśmy się o głównych założeniach gry oraz mogliśmy obejrzeć proces produkcji tytułu. Od tamtego materiału minęło sporo czasu, aż w końcu do Sieci trafił kolejny gameplay.

Na poniższym, trwającym prawie piętnaście minut, filmie możemy przyjrzeć się jednej z lokacji, która trafi do pełnej wersji gry. Stara, zniszczona fabryka prezentuje się niesamowicie klimatycznie, zarówno pod względem projektu, jak i występujących w niej detali.

Gameplay nie grzeszy efektownością, ale dobrze pokazuje, jak wymagająca może być wymiana ognia z przeciwnikiem. Wystarczy jeden strzał, żeby nasza postać mocno ucierpiała i była zmuszona do skorzystania z odpowiedniego rodzaju opatrunku. Do tego, należy zwrócić uwagę na bogaty inwentarz i konieczność odpowiedniego zarządzania posiadanymi przedmiotami.

W sierpniu bieżącego roku odbędą się zamknięte beta testy gry Escape from Tarkov. Jeśli chcecie w nich uczestniczyć, koniecznie zajrzyjcie na oficjalną stronę gry. Produkcja dostępna będzie wyłącznie na komputerach osobistych. Data premiera nie została jeszcze ujawniona.

Źródło: PCGamer

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz