Zwiastun Star Wars Battlefront: Death Star

0

Trzecie DLC pojawi się już we wrześniu.

Podczas imprezy Star Wars Celebration miał miejsce panel EA Games, w trakcie którego pokazano zwiastun Star Wars Battlefront: Death Star. Trzecie DLC wprowadzi do gry nowe mapy, broń, karty i oczywiście bohaterów – Bosska po stronie Imperium i Chewbaccę po stronie Rebelii. Posiadacze przepustki sezonowej otrzymają dostęp do dodatku dwa tygodnie wcześniej.

To nie koniec ciekawostek. Pojawiły się też pierwsze szczegóły na temat czwartego DLC, które fabularnie powiązane będzie z filmem Łotr 1: Gwiezdne Wojny – Historie. Wraz z nim do walki dołączą Jyn Erso i dyrektor Krennic. Premiera dodatku zaplanowana jest na późną jesień. Więcej o Star Wars Battlefront przeczytacie w recenzji Łukasza, którą znajdziecie tutaj.

Źródło: EA


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz