Zwiastun poświęcony Nano – magom Dziewiątego Świata

0

Pierwsza z trzech klas postaci w Torment: Tides of Numenera.

Wydawnictwo Techland z radością uchyla rąbka tajemnicy odnośnie typów postaci w jakie wcielą się gracze w nadchodzącym Torment: Tides of Numenera. Nowa gra prowadzonego przez legendarnego Briana Fargo studia InXile zadebiutuje na rynku na PC i konsolach obecnej generacji w 2017 roku.

Nano to pierwsza klasa postaci świata Torment: Tides of Numenera, która otrzymała poświęcony jej zwiastun. W ciągu najbliższych dwóch tygodni zaprezentujemy dwa pozostałe. Nano to swego rodzaju magowie Dziewiątego Świata. Mogą oni zmieniać rzeczywistość tak, by uzyskać przewagę nad innymi. Od tradycyjnych magów, znanych z innych gier czy popkultury, Nano różnią się tym, że posiadają wodzony talent do korzystania ze starożytnej, zaawansowanej technologii (nazywanej Numenerą) pozostawionej przez poprzednie cywilizacje. Z racji tego, że defensywa nie jest domeną Nano, w walkach powinni oni utrzymywać dystans. Z bezpiecznej odległości będą mogli czytać myśli wrogów, uwalniać dewastujące kombinacje ataków oraz teleportować siebie i towarzyszy w inne miejsca na polu bitwy.

Torment: Tides of Numenera to epicka gra RPG osadzona w niesamowitym świecie science-fantasy stworzonym przez Monte Cooka. Gra oferuje ciekawe obszary do zbadania i innowacyjne walki rozgrywane w turach. Tides of Numenera to wyjątkowa produkcja będąca duchowym spadkobiercą Planescape Torment. Premiera na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One w 2017 roku.

Źródło: Techland Wydawnictwo [materiały prasowe]


Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Zostaw komentarz